Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaké pouzdro na MDA compact?

Bamban007 (71)|8.8.2005 23:02
Hledám všude na netu nějaké kvalitní kožené pouzdro na compacta, ale nic jsem nenašel až na http://www.ahmobile.cz/inshop/scripts/big_picture.asp?img=bwmdacompact-so-b.jpg, tohle pouzdro se mi líbí, nicméně mě trochu zaráží ty plastové držáky cihly, takže se bojím, že by se to mohlo utrhnout, nebo prasknout, nebo, že by mi compact mohl vypadnout. Nevíte někdo o něčem takovém ale v šikovnějším provedení?

P.S.Tohle pouzdro je dobré hlavně v tom, že má otvor i na repráček a ne jen na foťák, jako to má sposta výrobců. Problém je totiž v tom, že pokud tam otvor není, tak musí být compact úplně naplno, abych ho slyšel a navíc vibrace z repráčku putují zpět do zařízení, což podle mě není dobře :( .No a kdybyste věděli o něčem lepším, dobře řešeným a navíc levnějším, tak bych se opravdu vůbec nezlobi :Dl. Díky
dannyW (5)|9.8.2005 12:32
Kožené, kovové, silikonové - je jich tolik, stačí si jen vybrat;)
hybo (3107)|9.8.2005 12:38
jelikoz vsude na netu, tak pak nejlepsi je vaja, porad na neji nic nema...

silikonove nebrat! vyhozene penize
Wuffi (1599)|9.8.2005 12:46
Ja mel TOHLE a mohu ho jen chvalit. Otvory na fotak i reprak, navic tam nejsou zadne ty uchyty a MDAC je cele chranene v obalu. Pouzdro se otvira do strany, ve "viku" je kapsa na fotky popr. pametove karty...
Bamban007 (71)|9.8.2005 23:49
Otvory na fotak i reprak, navic tam nejsou zadne ty uchyty a MDAC je cele chranene v obalu. Pouzdro se otvira do strany, ve "viku" je kapsa na fotky popr. pametove karty...

Co se týče toho, že tam nejsou žádné ty úchyty, tak to znamená, že tam není klipsna např. k opasku, nebo normalně ke kalhotům? To já právě potřebuju, odjakživa takhle nosím mobil, takže nejsem zvyklý cokoliv nosit v kapse a klipsna mi na 100% vyhovuje. Díky zy odpověď
Wuffi (1599)|10.8.2005 08:51
[QUOTE="Bamban007"] Otvory na fotak i reprak, navic tam nejsou zadne ty uchyty a MDAC je cele chranene v obalu. Pouzdro se otvira do strany, ve "viku" je kapsa na fotky popr. pametove karty...

Co se týče toho, že tam nejsou žádné ty úchyty, tak to znamená, že tam není klipsna např. k opasku, nebo normalně ke kalhotům? To já právě potřebuju, odjakživa takhle nosím mobil, takže nejsem zvyklý cokoliv nosit v kapse a klipsna mi na 100% vyhovuje. Díky zy odpověď[/QUOTE]

Klipsna tam je. Vzadu to ma otvor do ktereho se nasroubuje.
Josef57 (35)|29.8.2005 14:28
K pouzdru na MDAc mám doplňující dotaz. Existuje nebo má někdo zkušenosti s držákem na kolo na tento přístroj ? Mám nyní GPS a stále vytahovat MDAc z kapsy za jízdy se mi moc nelíbí.