Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Jaké pouzdro na MDA compact?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Hledám všude na netu nějaké kvalitní kožené pouzdro na compacta, ale nic jsem nenašel až na http://www.ahmobile.cz/inshop/scripts/big_picture.asp?img=bwmdacompact-so-b.jpg, tohle pouzdro se mi líbí, nicméně mě trochu zaráží ty plastové držáky cihly, takže se bojím, že by se to mohlo utrhnout, nebo prasknout, nebo, že by mi compact mohl vypadnout. Nevíte někdo o něčem takovém ale v šikovnějším provedení?

P.S.Tohle pouzdro je dobré hlavně v tom, že má otvor i na repráček a ne jen na foťák, jako to má sposta výrobců. Problém je totiž v tom, že pokud tam otvor není, tak musí být compact úplně naplno, abych ho slyšel a navíc vibrace z repráčku putují zpět do zařízení, což podle mě není dobře .No a kdybyste věděli o něčem lepším, dobře řešeným a navíc levnějším, tak bych se opravdu vůbec nezlobi l. Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2005

Kožené, kovové, silikonové - je jich tolik, stačí si jen vybrat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

jelikoz vsude na netu, tak pak nejlepsi je vaja, porad na neji nic nema...

silikonove nebrat! vyhozene penize

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Ja mel TOHLE a mohu ho jen chvalit. Otvory na fotak i reprak, navic tam nejsou zadne ty uchyty a MDAC je cele chranene v obalu. Pouzdro se otvira do strany, ve "viku" je kapsa na fotky popr. pametove karty...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Otvory na fotak i reprak, navic tam nejsou zadne ty uchyty a MDAC je cele chranene v obalu. Pouzdro se otvira do strany, ve "viku" je kapsa na fotky popr. pametove karty...

Co se týče toho, že tam nejsou žádné ty úchyty, tak to znamená, že tam není klipsna např. k opasku, nebo normalně ke kalhotům? To já právě potřebuju, odjakživa takhle nosím mobil, takže nejsem zvyklý cokoliv nosit v kapse a klipsna mi na 100% vyhovuje. Díky zy odpověď

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od Bamban007
    Otvory na fotak i reprak, navic tam nejsou zadne ty uchyty a MDAC je cele chranene v obalu. Pouzdro se otvira do strany, ve "viku" je kapsa na fotky popr. pametove karty...

Co se týče toho, že tam nejsou žádné ty úchyty, tak to znamená, že tam není klipsna např. k opasku, nebo normalně ke kalhotům? To já právě potřebuju, odjakživa takhle nosím mobil, takže nejsem zvyklý cokoliv nosit v kapse a klipsna mi na 100% vyhovuje. Díky zy odpověď
    Klipsna tam je. Vzadu to ma otvor do ktereho se nasroubuje.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

K pouzdru na MDAc mám doplňující dotaz. Existuje nebo má někdo zkušenosti s držákem na kolo na tento přístroj ? Mám nyní GPS a stále vytahovat MDAc z kapsy za jízdy se mi moc nelíbí.

Podobná témata

1. Jaké pouzdro na S740rose?
    Od gloom v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-11-2009, 16:38
  2. Asus P535 - jaké pouzdro ???
    Od HOSTel v sekci P5xx
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 30-07-2008, 10:57
  3. Jaké pouzdro na N520
    Od LOOX 710 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-01-2006, 16:08
  4. Jake pouzdro pro Loox 420?
    Od sebastian_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-05-2005, 14:57
  5. Jaké pouzdro na iPAQ a ostatní PDA?
    Od Pavel Koza v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-09-2003, 11:45