Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ACER N30 a VYDRZ BATERIE?

KENNY_FX (103)|8.8.2005 22:08
Jak dlouho vam vydrz acer n30 a jak mate nastavene podsviceni...??? (nechavate zaple BT???)
Zdenek Malinsky (9781)|8.8.2005 23:05
Podsvícení - dej si tak, aby ti vyhovovalo. Můžeš si nastavit automatické vypínání podsvícení po např. 30 s a vypínání celého PDA po 2 min. Na přímém slunci je lepší viditelnost při vypnutém podsvícení.
BT - minimální spotřeba, takže nemá cenu extra vypínat. Tedy pokud ho používáš pravidelně a často.

Otázka výdrže se tu řešila mnohokrát a nejen u Acer n 30 - zkus si vyhledat. Moc se tím netrap, prostě PDA používej. Pro jistotu můžeš nosit nabíječku s sebou a příležitostně se někde napojit. Doporučuji nabíjet přes noc, aby když ráno vyrazíš z domu, byla baterie plná.
xkovi_ce4you (568)|8.8.2005 23:34
[QUOTE="KENNY_FX"]Jak dlouho vam vydrz acer n30 a jak mate nastavene podsviceni...??? (nechavate zaple BT???)[/QUOTE]
Az na problem,co ted resim v jine diskuzi sem dosud problem s vydrzi nemel..zhruba 3,5 hodiny pri plnem zatizeni,napr hrani her,kdy sem ani na chvili nenechal zhasnout podsviceni..
Libi se mi taky,jak brilantne vyresil acer absenci vymenne/zalozni baterie..tedy pokud to neni jen unikat konkretne meho kousku:) ..ikdyz se mi acer v dusledku vybiti vypne,i po 3 hodinach(dyl sem to zatim nezkousel) po zapojeni do nabijecky pristroj neztrati ani kilobajt dat..velice prijemno,v porovnani s jinymi znackami pda,kde po vybiti je pda pri znovuzapnuti ciste jak miminko,zcela bez dat v RAM ;)
beecher (9270)|9.8.2005 08:32
To neni vlastnost jenom Aceru, ale vsech PDA postavenych na WM. ;)
Jedna se o tzv. "rezim 72 hodin do dalsiho nabiti", tj. v PDAcku je nastaveno, ze se ma vypnout a nepujde zapnout, kdyz baterie dosahne limitu, aby ve standby dokazalo napajet RAMku jeste po dobu 72 hodin...
Viz tento clanek...
Zdenička_oldd (292)|9.8.2005 09:14
Teda nevím nevím, ale mě záložní baterka data prostě neudrží.
KENNY_FX (103)|9.8.2005 11:00
Vsechny prispevky jsou sice pekne, ale nikdo (az na jednoho) mi nenapsal jak dlouho mu n30 vydrzi.....
xkovi_ce4you (568)|9.8.2005 11:42
[QUOTE="beecher"]To neni vlastnost jenom Aceru, ale vsech PDA postavenych na WM. ;)
Jedna se o tzv. "rezim 72 hodin do dalsiho nabiti", tj. v PDAcku je nastaveno, ze se ma vypnout a nepujde zapnout, kdyz baterie dosahne limitu, aby ve standby dokazalo napajet RAMku jeste po dobu 72 hodin...
Viz tento clanek...[/QUOTE]
Tim lip, ale co sem zde cetl, tak si lidi spis stezuji, ze jakmile jim dojde stava, tak pda totalne ztrati veskera data...mam pocit, ze sem na to diskutoval s lidma v FS v jedne z diskuzi..rikali, at sem rad, ze narozdil od nich data neztratim :)
CommanderZ (1798)|9.8.2005 11:43
3 hodiny prehravani MP3 s vypnutym displejem. Nastaveni podsviceni uz preventivne ani nezkousim nez minimalni :no:
xkovi_ce4you (568)|9.8.2005 11:47
[QUOTE="KENNY_FX"]Vsechny prispevky jsou sice pekne, ale nikdo (az na jednoho) mi nenapsal jak dlouho mu n30 vydrzi.....[/QUOTE]
Mam to brat jako skrytou pochvalu? :D Se rozumi, ze si nechtel jmenovat, ze? ;)
KENNY_FX (103)|9.8.2005 13:48
[QUOTE="xkovi"][QUOTE="KENNY_FX"]Vsechny prispevky jsou sice pekne, ale nikdo (az na jednoho) mi nenapsal jak dlouho mu n30 vydrzi.....[/QUOTE]
Mam to brat jako skrytou pochvalu? :D Se rozumi, ze si nechtel jmenovat, ze? ;) [/QUOTE]

Nechtel sem urazit ostatni .... :))
KENNY_FX (103)|10.8.2005 19:36
Pouzivate na primem slunecnim svetle vypnute podsviceni nebo hodne silne podsviceni (plne)?
KENNY_FX (103)|4.9.2005 12:28
Kolik stoji nova baterie do n30? A kde ji koupim? Lze si ji vymenit sam??? Zda se mi ze mi moje n30 vydrzi uz nejak malo... 3 hodiny a to je malo oproti drivejsku... :(
xkovi_ce4you (568)|4.9.2005 14:21
[QUOTE="KENNY_FX"]Kolik stoji nova baterie do n30? A kde ji koupim? Lze si ji vymenit sam??? Zda se mi ze mi moje n30 vydrzi uz nejak malo... 3 hodiny a to je malo oproti drivejsku... :( [/QUOTE]
3 hodiny pri zatizeni ci pri obycejnem uzivani jako cteni mailu,serfovani atd.?
Mam ted po reklamaci zcela nove zarizeni a 3 hodiny pri hrani her by odpovidalo..mam sice nepatrne pretaktovano,ale i tak.,
Takze bych 3 hodiny nebral tak tragicky ;)
Johny_G (384)|4.9.2005 14:23
[QUOTE="xkovi"][QUOTE="KENNY_FX"]Kolik stoji nova baterie do n30? A kde ji koupim? Lze si ji vymenit sam??? Zda se mi ze mi moje n30 vydrzi uz nejak malo... 3 hodiny a to je malo oproti drivejsku... :( [/QUOTE]
3 hodiny pri zatizeni ci pri obycejnem uzivani jako cteni mailu,serfovani atd.?
Mam ted po reklamaci zcela nove zarizeni a 3 hodiny pri hrani her by odpovidalo..mam sice nepatrne pretaktovano,ale i tak.,
Takze bych 3 hodiny nebral tak tragicky ;) [/QUOTE]

Jaká je tam baterka? Vždyť n50 (i když má vyšší takt) vydrží přes 7 hodin (aspoň u mě) při kancelářské práci, a něco kolem 5 při hraní...
freeman_ce4you (428)|4.9.2005 16:08
Včera v noci som nabíjal a čítal ebook asi niekedy o 00:00:D bolo 100 percent to som šiel spať Dneska celý den hrám arvale 2 skoro v kuse ;) :yes: a teraz mám baterku 39 percent . Mne vydrží dosť dlho velmi záleží od toho čo robíte

tá baterka sa dá vybrať vyzerá asi ako niečo medzi baterkov zo siemensu mobilua a zo sagemu . Nejaká by sa tam určite dala namontovať
xkovi_ce4you (568)|5.9.2005 09:38
[QUOTE="Johny_G"]Jaká je tam baterka? Vždyť n50 (i když má vyšší takt) vydrží přes 7 hodin (aspoň u mě) při kancelářské práci, a něco kolem 5 při hraní...[/QUOTE]
Je tam Li-Ion 1000 mAh, s maximalni udavanou dobou provozu 8 hodin.. to bude tak na ty kancelarske prace,jak ty rikas.. ovsem pri vypnutem podsviceni asi..
Ja osobne mam nastaveno podsviceni v urovni "carky", od ktere je tento jas nazyvan "šetřit baterii", tedy jeste docela dost sviti..dost sem tu slysel, ze si to majitele n30tek nechavaji i na prvni ci druhou kolonku od zdola, tedy podsviceni opravdu minimalni, ale ja chci, aby to trochu vypadalo a ne abych mel hnusnej sedej display..a opravdu 3,5 hodiny je tak maximum, co to pri hrani treba UFO vydrzi..tim myslim pusteny zvuk, stale podsviceni a hrani misi, kdy procacek musi trosku makat :)
Johny_G (384)|5.9.2005 16:46
[QUOTE="xkovi"][QUOTE="Johny_G"]Jaká je tam baterka? Vždyť n50 (i když má vyšší takt) vydrží přes 7 hodin (aspoň u mě) při kancelářské práci, a něco kolem 5 při hraní...[/QUOTE]
Je tam Li-Ion 1000 mAh, s maximalni udavanou dobou provozu 8 hodin.. to bude tak na ty kancelarske prace,jak ty rikas.. ovsem pri vypnutem podsviceni asi..
Ja osobne mam nastaveno podsviceni v urovni "carky", od ktere je tento jas nazyvan "šetřit baterii", tedy jeste docela dost sviti..dost sem tu slysel, ze si to majitele n30tek nechavaji i na prvni ci druhou kolonku od zdola, tedy podsviceni opravdu minimalni, ale ja chci, aby to trochu vypadalo a ne abych mel hnusnej sedej display..a opravdu 3,5 hodiny je tak maximum, co to pri hrani treba UFO vydrzi..tim myslim pusteny zvuk, stale podsviceni a hrani misi, kdy procacek musi trosku makat :) [/QUOTE]

Podsvětlení mám tam co ty, ale je fakt, že mám vypnutý zvuk. Ale na kancelářskou práci má přes 7 hodit i podsvětlenej ;-).
ifco_ce4you (186)|6.9.2005 08:56
Podsvetlenie mam na minimum a nemzoem sa stazovat.Svieti to dost.Na slnku podsvietenie vypinam pretoze je to lepsie. Pri spojeni na net cez BT a k tomu MP3 mi n30 vydrazi tak 2,5 hodiny.Takze je to celkom prijatelna doba pre mna :)