Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vadnej pixel ? Nebo ze by pixel srandista????

crz (82)|8.8.2005 19:53
Dnes se mi udelal ne mem pda vadnej pixel :( :( :( hajzl... takovej svetle zelenej a... a najednou zrovna ted kdyz to sem pisu jestli neni treba nejaka sance ze casem zmizne... tak najednou zmizel??? Setkal jste se stim uz nekdo??? S pixelem co ma takhle zvrhlej smysl pro strileni si z vlastnika???

(byl tam i po resetu hnusne jasne zelena barva! a najednou cink a je zase nastesti pryc :)) :?: )
hybo (3107)|8.8.2005 20:06
jiste, to se stava, spoje se nekdy vzpamatuji..ono je otazka, cim veda vznikla, jestli vednym pixelem, nebo vadou spoje...
crz (82)|9.8.2005 00:18
aha
a da se tomu nejak predejit? Aby se ty spoje nepokazili. Asi ne co?
Leda doufat ze budou v poradku.
hybo (3107)|9.8.2005 06:28
spravne ;)
ipf (2136)|9.8.2005 06:49
Měl jsem podobný probém na HP. Asi měsíc po koupi se dole, v černém rámečku pod oficiálním displejem, rozsvítil jeden pixel a svítil a svítil. Po týdnu zmizel a za celý třičtvrtě rok se už neobjevil. Věnuji mu tímto krátkou vzpomínku ;) . Tak uvidíš.
rmasek (43)|9.8.2005 12:05
ahoj,

mě se to taky stalo - bylo to na asusu 620

Když jsem to uviděl, tak jsem se zhrozil, že mi začíná odcházet display....

byl tam furt tj. i při resetu - a pak najednou zmizel....

crz (82)|9.8.2005 12:11
Hmmm tak teda doufám... a zatim se ten jeden neobjevil, ale zato vykoukli dalsi dva!!!! :( z toho se jeden v prubehu dne uz zase vytratil ale ten druhy je temer ve stredu a zase sviti o sto sest! :( :( :(

Zvlastni je ze mi to driv nedelalo, paxem poslal pda do servisu kde mi vymenili mainboard a ted se mi vratilo a dela tohle :no:
Co mi to tam stim provedli :?: :( :(( :( :no:

dodatek:
Tak prave jsem zjistil ze na tom displeji mam tehle osklivejch pixelu mnohem vic... ale rosveceji se na dotyk (to jest pod tlakem), je to cela hvezdna obloha... :.(
rmasek (43)|9.8.2005 12:16
to je zvláštní jak na asusu odcházej m-boardy.
:no:

asi by se nad tím měli zamyslet
crz (82)|9.8.2005 12:20
on mainboard neodesel... ale mel jsem v pda jeste ten stary co obcas zpusoboval ze se displey jakoby vypnul do bila... tak mi ho vymenili
macula_ce4you (691)|9.8.2005 12:41
Tak zaskoč do servisu kde ti to vyměňovali a vomlať jim to o hlavu. Třeba zhasnou. :)
crz (82)|9.8.2005 12:51
To bych rad... jenze ten servis je prez celou republiku :/ a telefonicky mi na to rekli ze o necem takovem slyseji poprve a at jim to pry poslu :((

Radeji jeste pockam, strhnu z toho folii od branda a zkusim na to naelpit novou (tonouci se stebla chyta) mno a pak si hold asi budu muset udela výlet prez celou republiku az do Ostravy :( Pze kdybych jim to jen poslal uz vidim tu odpoved :no:

Proto to nejdriv zkousim tady jestli mi tu treba nekdo neporadi spasne reseni :oops:
hybo (3107)|9.8.2005 12:54
pokud to dela pri tlaku a je to reprodukovatelna chyba, do servisu...
crz (82)|10.8.2005 19:50
to ze se to dela pri tlaku ma i jednu svetlou stranku... zjistil jsem ze kdyz na tom miste (nebo pobliz) kde se ten "vadnej" pixel udela zatlacim, tak zase zmizne... no a stim uz se nejak prezit da...
Ale kazdopadne az budu mit cestu na druhej konec republiky taxe v servisu zastavim!