Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: n50 a výdrž baterie

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Zdárek, chtěl bych si koupit Acer n50, ale zarazila mě výdrž baterie. Četl jsem zde, že na plné podsvícení vydrží jen cca 3 h a 50 min. Kolik vydřží na minimalní nebo spíše na snesitelné podsvíceni? Díky za odpovědi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ono tyhle testy jsou ne uplne "presne"..je jine, kdyz to pouzivas 1x 3h a jine, kdyz je to 40x 5minut....ja treba maximalni podsviceni ani neuzivam, jsem porad na nejnizsim a je to OK...sice nemam n50, ale +- display je podobnej

Registrace
    Nov 2007

Minimalni podsviceni je mho naprosto dostacujici (vyjma prace pod primym slunecnim svetlem). To "snesitelne" zavisi jen na okolnim osvetleni, ale vetsinou opravdu mimimalni staci.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

díky, ale ještě by mě zajimalo, kolik teda průměrně vydrží na to minimalní podsvícení? výrobce udává 8 h, ale kolik je to v praxi???

hybo: a jakej je v tom rozdíl? díky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

zdar, uz mam n50ku nejaky ten tyzden a vydrz baterie je v pohode. to podsvietenie skutocne staci minimalne, setris tym zivotnost displaye a aj baterky. neviem ci vydrzi 8 hodin, nemal som ho tak dlho zapnuty ale ked som na nom normalne robil denne dajme tomu 2-3 hodinky a popri tom pocuval hudbu v sluchatkach tak mi vydrzal 3 dni minimalne. na pohotovostnu dobu sa stazovat nemozem.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

treba v tom, ze vzina vetsi teplo, vetsi interni odpor a tim vetsi spotreba pri delsi pouzivani...nic hrozne to neni, ale....krom toho pri kratsi dobe se baterie lepe "regeneruje", nebo jak to rict...proste to neni takovej "zahul"...

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

pagino a hybo: diky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

citronak: rad pomozem kazdemu, kto objavi kuzlo PDA ( teda ak budem vediet poradit )

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od pagino
    dajme tomu 2-3 hodinky a popri tom pocuval hudbu v sluchatkach tak mi vydrzal 3 dni minimalne. na pohotovostnu dobu sa stazovat nemozem.
    mam tentyz pristroj a tak dlouho mi baterka rozhodne nevydrzi. mam ho cca mesic a baterka mi vydrzi tak 3 hodiny na podsviceni "setrit baterii" tj na cca 30%

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

U PDA je to přeci jedno. Celý den sedí na nabíjecím kabelu, a když ho vezmu na den ven, tak se přeci nevybije ;-).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od MaAaT
    dajme tomu 2-3 hodinky a popri tom pocuval hudbu v sluchatkach tak mi vydrzal 3 dni minimalne. na pohotovostnu dobu sa stazovat nemozem.
    mam tentyz pristroj a tak dlouho mi baterka rozhodne nevydrzi. mam ho cca mesic a baterka mi vydrzi tak 3 hodiny na podsviceni "setrit baterii" tj na cca 30%
    hold, tak asi viem jak naformatovat bateriu a zbytocne ho nezmykam, a co sa tyka podsvietenia tam mam 10%.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od MaAaT
    hold, tak asi viem jak naformatovat bateriu a zbytocne ho nezmykam, a co sa tyka podsvietenia tam mam 10%.
    Lithiové baterie se nedají formátovat. To má efekt pouze u Ni-Cd a Ni-MH. Li-Ion a Li-Pol akumulátory to nijak neovlivní. Ba dokonce naopak. Lithiová baterie by se neměla nikdy úplně vybít.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

je mozne ze mas pravdu, ale neviem neviem, aj telefony maju Li-Ion a tiez sa musi naformatovat baterka, tak je to aj v navode od vyrobcu.

Podobná témata

1. Výdrž baterie - nová baterie ?
    Od MrPierc_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 12:49
  2. PDA a GPS - výdrž baterie
    Od Rumcajs_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 16:55
  3. vydrž baterie
    Od Clayderman v sekci Zbývající PPC