Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Call history

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Dobry den.
    chtel bych se zeptat kolik standartne hovoru snese call history zaznamenanych hovoru. Nekde na internetu jsem vycetl ze pocet polozek se da upravit v registrech a to konkretne v: HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Shell\CumulativeCallTimers \Line_0 ale bohuzel mi to nejak nefunguje. Nema s tim nekdo zkusenost? Nebo jestli existuje nejaky zpusob, kterym by slo zaznamenat prichozi hovor (mam na mysli cislo a delku). Predem moc dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mam IntelliDialer a od te dobe, co ho mam, mi zaznamenava vsechny hovory vcetne jejich delky :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Kdyz uz je ten prispebek v programovani

Informace o hovoru zjistite tak, jak jsem popisoval v tomto threadu
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=8962

Lze se zkusit napojit i na neverejne API RIL (Radio Interface Layer), ale na MDA II mi aplikace pri ruznych pokusech padaly a fungovaly pouze obcas. Preci jen chybi k API poradna dokumentace

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Tohle chovani nema cenu resit nesikovne spolehanim na nejakou externi aplikaci.
    V tom odkazu, co jsem posilal, mate odkaz na TAPI knihovnu, ve ktere muzete odchytnout zacatek hovoru a ukladat si informace o hovoru sam do souboru nebo treba do SQL CE databaze.
    Podivejte se na tu knihovnu a dejte vedet, cemu neroozumite - muzu vam pak dodat nejaky priklad

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tohle chovani nema cenu resit nesikovne spolehanim na nejakou externi aplikaci.
    V tom odkazu, co jsem posilal, mate odkaz na TAPI knihovnu, ve ktere muzete odchytnout zacatek hovoru a ukladat si informace o hovoru sam do souboru nebo treba do SQL CE databaze.
    Podivejte se na tu knihovnu a dejte vedet, cemu neroozumite - muzu vam pak dodat nejaky priklad

(Omlouvam se za prepsani predchoziho vaseho prispevku, omylem jsem klikl na editaci)

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Dekuji moc za ochotu. Podivam se na to.

Podobná témata

1. Kam se ukládá ve WM6 Call History?
    Od ACi v sekci Programování
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-10-2007, 18:35
  2. Smartphone History