Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Call history

nobody_ce4you (5)|8.8.2005 08:43
Dobry den.
chtel bych se zeptat kolik standartne hovoru snese call history zaznamenanych hovoru. Nekde na internetu jsem vycetl ze pocet polozek se da upravit v registrech a to konkretne v: HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Shell\CumulativeCallTimers\Line_0 ale bohuzel mi to nejak nefunguje. Nema s tim nekdo zkusenost? Nebo jestli existuje nejaky zpusob, kterym by slo zaznamenat prichozi hovor (mam na mysli cislo a delku). Predem moc dekuji
Radek Novák (309)|8.8.2005 10:23
Mam IntelliDialer a od te dobe, co ho mam, mi zaznamenava vsechny hovory vcetne jejich delky :yes:
RStein (2012)|8.8.2005 11:13
Kdyz uz je ten prispebek v programovani

Informace o hovoru zjistite tak, jak jsem popisoval v tomto threadu
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=8962

Lze se zkusit napojit i na neverejne API RIL (Radio Interface Layer), ale na MDA II mi aplikace pri ruznych pokusech padaly a fungovaly pouze obcas. Preci jen chybi k API poradna dokumentace :(
nobody_ce4you (5)|8.8.2005 12:01
Tohle chovani nema cenu resit nesikovne spolehanim na nejakou externi aplikaci.
V tom odkazu, co jsem posilal, mate odkaz na TAPI knihovnu, ve ktere muzete odchytnout zacatek hovoru a ukladat si informace o hovoru sam do souboru nebo treba do SQL CE databaze.
Podivejte se na tu knihovnu a dejte vedet, cemu neroozumite - muzu vam pak dodat nejaky priklad
RStein (2012)|12.8.2005 21:36
Tohle chovani nema cenu resit nesikovne spolehanim na nejakou externi aplikaci.
V tom odkazu, co jsem posilal, mate odkaz na TAPI knihovnu, ve ktere muzete odchytnout zacatek hovoru a ukladat si informace o hovoru sam do souboru nebo treba do SQL CE databaze.
Podivejte se na tu knihovnu a dejte vedet, cemu neroozumite - muzu vam pak dodat nejaky priklad

(Omlouvam se za prepsani predchoziho vaseho prispevku, omylem jsem klikl na editaci)
nobody_ce4you (5)|13.8.2005 14:41
Dekuji moc za ochotu. Podivam se na to.