Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N50 - displey

Barbados (189)|7.8.2005 20:02
Chtel bych se zeptat ,,, v posledni dobe se stava skoro pravidlem to, ze po zapnuti chvili displej nereaguje na dotek , ale az treba po chvili a nebo taky vubec a pomuze až silnejsi zatlaceni . Folii kterou na něm mam nalepenou tak tu jsem uz na rady odlepil a o kousek zmensil aby nekde netlacila na displej. Takze to jsem uplne vyloucil . Ale nijak se to nezlepsilo , az kdyz zacne reagovat tak pak uz chodi normalne . Je to k vzteku kdyz neco potrebuji rychle napsat a misto toho jezdim stylusem sem a tam a premlouvam displej aby zacal reagovat. Dik za odpoved.
pagino (160)|7.8.2005 23:51
mavam ten isty problem, neviem ci je to
Barbados (189)|8.8.2005 13:18
Nechám at tento problem vyresi v servisu , uz jsem ho tam odvezl a vzali mi ho tam bez jedineho slova - pravdepodobne o teto zavade jiz neco vedi. A jeste se mi stavalo ze kdyz jsem chtel vypnout wifi a kliknul na tu ikonku tak mi vyjela nabidka a zase zajela , tak rychle ze jsem nestacil kliknout na vypnuti nebo nastavení.Takže jsem tento postup musel nekolikrat opakovat nez se mi to povedlo. A to se nestavalo jen obcas , ale pokazde. Do týdne by to prý mohlo byt tak jsem zvedavy.
jelensoft_ce4you (0)|21.10.2006 19:26
Ahoj, zajímalo by mne, jak jsi s opravou pochodil, protoze moje PDA N 50p se chova uplně stejne. Zejména při pokusu deaktivovat WiFi - menu zajede rychle, ale kdyz chvilku podrzim stylus na ikoně tak se zasunutí menu zpomalí.
Srbak (37)|22.10.2006 09:13
To co se v posledních dvou příspěvcích napsalo, to se mi taky na mé N50 stává, ale naštěstí je to taková drobnost, takže to moc neřešim!:)