Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bluetooth Rádio failed

ordy (3)|7.8.2005 14:09
Dnes rano som zapol svoj iPaq h2210 a pri zapínani BT sa objavila tato hlaska "Bluetooth Radio failed". Skusil som tvrdy reset a s cistym systemom to skusil znova. Ziadny efekt, znova chyba a BT nefunguje.
Je to na servis? Alebo vie niekto pomoct? Presiel som par odkazov cez Google ale odpoved som nenasiel.
Vdaka za kazdy rozumny navrh
Ordy
dort (1212)|7.8.2005 14:46
hm, tak pokud jste opravdu provedl HardReset a nic se nezměnilo, tak Vám nezbývá než navštívit servis :?
MaPo_ce4you (174)|8.8.2005 13:58
[QUOTE="ordy"]Dnes rano som zapol svoj iPaq h2210 a pri zapínani BT sa objavila tato hlaska "Bluetooth Rádio failed". Skusil som tvrdy reset a s cistym systemom to skusil znova. Ziadny efekt, znova chyba a BT nefunguje.
Je to na servis? Alebo vie niekto pomoct? Presiel som par odkazov cez Google ale odpoved som nenasiel.
Vdaka za kazdy rozumny navrh
Ordy[/QUOTE]

Ja bych jeste zkusil stahnout z webu posledni dostupnou ROM a fleshnout, i kdyby to byla stejna verze jako je tam ted.

Takze ROM 1.10 + eventualne BT Security Driver

http://h18007.www1.hp.com/support/files/HandheldiPAQ/us/locate/105_5721.html

MaPo
ordy (3)|9.8.2005 18:44
Vďaka za radu, ale ROM je 1.10 a aj BT Security Driver
Takže zostáva servis :?
Ordy
MaPo_ce4you (174)|9.8.2005 21:54
[QUOTE="ordy"]Vďaka za radu, ale ROM je 1.10 a aj BT Security Driver
Takže zostáva servis :?
Ordy[/QUOTE]

Ja jsem psal zkusit flashnout znovu 1.10, i kdyby tam uz byla. Pokud ani potom nebude BT fungovat, tak opravdu servis.

MaPo
ordy (3)|17.8.2005 21:48
Sorry, prehliadol som to "i kdyby".
Ale ani novy flash nepomohol:((
Ordy
Jiri02 (62)|10.9.2005 14:05
Tak mne se posledni dobou parkrat stalo, ze BT najednou behem pripojeni pres BT "zmizel": zhasla kontrolka, spojeni se prerusilo a ikonka v Today zmizela. V Settins/Connections/Bluetooth je pak vyzva k zapojeni BT zarizeni (k vlozeni karty i kdyz je integrovana). Nekdy pomuze Soft Reset, nekdy ale az HR.
Asi to bude na servis...
MaPo_ce4you (174)|12.9.2005 12:09
[QUOTE="ordy"]...
Ale ani novy flash nepomohol:((
Ordy[/QUOTE]

V tom pripae bych to dal na servis.

MaPo