Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Patch pro ROM 1.10 HP iPAQ hx4700 – oprava indikace kapacity baterie

JP_ce4you (215)|7.8.2005 10:17
Kdo má problém s chybnou indikací kapacity baterie, má zde možnost si stáhnout patch, který toto opravuje.

Instalace patche přepíše pouze „Miscellaneous OEM region of the ROM image“, tedy nikoliv celou ROMku a nijak se nedotkne nainstalovaných programů.

Samozřejmě instalace je na vlastní riziko!
U mne to proběhlo v pohodě a naprosto bez problémů.
Jedná se o permanentní update flash ROM.
Podmínka je mít instalovanou poslední verzi US ROMky 1.10.xx

Předem se zkontrolujte číslo verze XIP a to v
Settings – System - ikona HP Asset Viewer - záložka Version.
Po instalaci patche bude XIP: 4.21.15045.4

...........
HP has just released the patch which restores the iPAQ Pocket PC battery capacity value to its original, correct setting.
There's no link on the HP download page yet, but you can download it directly from their ftp.

Download the patch:
ftp://ftp.compaq.com/pub/softpaq/sp...000/sp30939.exe

Read.me:
ftp://ftp.compaq.com/pub/softpaq/sp...000/sp30939.txt
................
Doctor_ce4you (22)|18.8.2005 22:57
Tak tenhle patchg mi totalne dokurvil moje hx4700 :{ Pri instalaci mi to napsalo error a po resetu Ipq uz nenabehl - udelal sem hard reset - ipag nabehne, ale nevidi karty, ipag storage - nespusti se ani wifi ani bluetooth, ani actyve sync a zadna aplikace - dostanu se jen do settings. Na pocitaci se nespojim, takze ani nemuzu nabootovat starsi romku :{
MaPo_ce4you (174)|19.8.2005 00:04
[QUOTE="Doctor"]Tak tenhle patchg mi totalne dokurvil moje hx4700 :{ Pri instalaci mi to napsalo error a po resetu Ipq uz nenabehl - udelal sem hard reset - ipag nabehne, ale nevidi karty, ipag storage - nespusti se ani wifi ani bluetooth, ani actyve sync a zadna aplikace - dostanu se jen do settings. Na pocitaci se nespojim, takze ani nemuzu nabootovat starsi romku :{ [/QUOTE]


patch je vporadku, jsem flashoval uz asi 7ks hx4700 a vsechny OK.
ta oprava se tyka kapacity extended batterie (te co ma 3600mAh), takze to neni mandatorni update.

MaPo
Doctor_ce4you (22)|19.8.2005 00:09
V tom pripade nechapu co se stalo ale muj Ipaq je ted cihla - jeste ze mam znameho v HP - snad se mi na to podiva. :{ Sakrys - a to sem si chtel o vikendu uzit s GPSkopu :{{{
taunus (116)|21.8.2005 21:33
to nevim cos provadel ale me to funguje uplne v pohode :)