Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789
Zobrazené výsledky: 121 až 129 z 129

Téma: Emulace PlayStationu na PocketPC ! [FPSEce]

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

gulii: ja som skusal PES2 a islo to.. aj do zapasu som sa dostal.. akurat ze nehratelne..8fps
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od hotdog
    Na mojem Mio A701 (z výroby 520 MHz) jsem zkoušel demo DinoCrisis a to se hodně sekalo, ani frameskip tomu příliš nepomohl. Jinou hru jsem zatím moc nezkoušel.
    Rád bych toho vyzkusil více, a vytvořil si i vlastní, jenomže se mě ještě vůbec nepovedlo žádnou hru upravit tak, aby potom šla spustit. Zkoušel jsem to podle návodu a nic.
    Byl by prosím někdo ochoten napsat mě stručně postup, kterým děláte svoje hry? Jak a v čem vytvořit obraz CD a co potom s tím dál?

Předem děkuju a přeji příjemnou zábavu u hraní
    Dost starsi navod ale funkcnyje tuna: http://pdai.org/michu/fpsece/ldrguide.html Ja som zatial skusil Crash Bandicoot 3 ale ten dost seka tak este nieco vyskusam a uvidim ci sa s tym nieco bude dat spravit

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

mne sekalo vsetko co som skusil... uz ani neviem co... nakoniec ma to prestalo bavit kedze hratelnost bola biedna...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

U některých her jsem se dostal na 18fps ,myslím že to bylo Rage Racer .
    Ale za největší mínus považuju nemožnost stisknout více tlačítek najednou.
    Vždy musím jedno uvolnit,aby začalo reagovat druhé :no:
    U závodních her,arkád a vlastně i u strategií nevyhnutelnost.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Jedna z mala her, ktera se mi zdala jako dost hratelna, byla serie Oddworld (Abe's exoddus, Abe's oddysee) - staci si jenom urcita tlacitka nastavit na hardwarova a pak je mozne je pouzivat v kombinaci s dotykovou obrazovkou. Navic jde o nenarocnou 2D hru - na 312MHz jela plynule, trochu zpomalene, po pretaktovani na 520MHz mi jede plnou rychlosti, misty i rychleji. Bohuzel obe hry (3CD) se mi na 2GB kartu vesly jentaktak po smazani vsech fotek a videi

Jeste se mi docela dobre hral Wip3out, ale vzhledem k tomu, ze jde o trosku narocnejsi hru, mi to cele pripadalo jako zavody hlemyzdu.

Taktez muzu doporucit Kula world - nenarocne ovladani (potrebujete zaroven maximalne krizek a sipku dopredu), ale zase - 3D grafika, nizsi rychlost. U teto hry to ale neni tak velke minus. Vetsi problem je ten, ze se mi image tehle hry nepodarilo zmensit na min jak 300MB.

Docela dobre se hraje i GTA2 - velmi maly image, ovladatelnost v pohode a rychlost taky nebyla spatna.

Dost me mrzi, ze nefunguje Theme hospital - velmi kvalitni a zabavna hra, u ktere bych na pda vydrzel hodiny. Image se da zmensit na cca 12MB, ovladani je velmi nenarocne, to same i grafika.

Jeste si pamatuju, ze jsem jako takovou "masochistickou praktiku" zkousel rozbehat spyro 3 - vysledek byl prekvapive docela dobry - image 100MB se da zkousnout, ovladat se to take dalo, jedinym problemem je rychlost - hra je velmi pomala i po nataktovani na 520MHz.

Co muzu silne doporucit jsou tzv. Net Yaroze hry, ktere muzete sehnat na spouste demo disku, ktere byly jako prilohou k PlayStation magazinu - dokonale ujizdim na Rocks'n'gems (boulderdash), jeste me bavi Blitter Boy. Na jistem warezovem foru jsem kdysi davno postoval svou sbirku techto her v jednom imagi. Jde o podomacku vyrobene hry, nejsou placene, ale stejne si nejsem uplne jist, jestli by to nebylo proti pravidlum, kdybych to hodil i sem, takze si radsi pockam na vyjadreni nekoho z moderatoru.
    Mozna bych taky mohl postnout nejake ty demoverze ale opet - nejsem si jist s legalnosti, pockam na vyjadreni moderatoru.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Vcelku slušnou rychlostí průměrně 16fps,i více, mi jde Rage Racer.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Podařilo se někomu zprovoznit v PSX emulátoru hardwarovou klávesnici ? To ovládání na obrazovce stojí za prd a když tam dam ten "virtuální" ovladač, tak zas nevidim moc z obrazu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Zkoušel to někdo na HTC Touch Pro? Mě se to nedaří rozběhnout.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Perry
    Podařilo se někomu zprovoznit v PSX emulátoru hardwarovou klávesnici ? To ovládání na obrazovce stojí za prd a když tam dam ten "virtuální" ovladač, tak zas nevidim moc z obrazu.
    Na Universalu používám hardwarovou klávesnici.
    Program si pamatuje nastavení kláves,ale jen do SR.Potom musím klávesy znovu nakonfigurovat.

Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789

Podobná témata

1. Upgrade PocketPC 2000 na PocketPC 2002 na iPAQu 3130
    Od Sumak v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 20-02-2005, 11:35
  2. Emulace PC
    Od kony_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-10-2004, 21:31
  3. Je možné se vrátit z PocketPC 2003 (iPAQ 3970) zpět na PocketPC 2002?
    Od PaTER_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-10-2003, 21:42