Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

přehled hovorů - backup

klak (148)|6.8.2005 18:16
prosím poraďte jakýkoliv způsob jak zazálohovat přehled všech hovorů.

znalost tohoto je to jediné co mě dělí od hardresetu, který chci provést mmj. kvůli přechodu z velké na malou lokalizaci.

nepřišel jsem na to kde jsou data o hovorech uložena, nenašel jsem program, který by měl deklarováno, že je umí exportovat a ještě lépe i importovat zpět.

zatím jsem jen v průběhu používání zjistil, že údaje o hovorech nejsou přímo závislé na databázi kontaktů, protože jméno v hovorech nezmizí se smazáním kontaktu. to mě dává naději že existuje způsob jak tato data zazálohovat a posléze i obnovit ...

díky za jakoukoliv pomoc :)
hybo (3107)|6.8.2005 18:19
je to databaze, muzes ji zalolohovat treba aplikaci Sprite Backup
klak (148)|6.8.2005 18:34
[QUOTE="hybo"]je to databaze, muzes ji zalolohovat treba aplikaci Sprite Backup[/QUOTE]

safra to je rychlost :D

nedoporučil bys mi něco freeware?
hybo (3107)|6.8.2005 18:55
nic osobne neznam, coz neznamena, ze nic neni...kazdopadne zalohu jde udelat v demu, jak to je s obnovou, to si nejsem jist....
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|6.8.2005 20:17
[QUOTE="klak"]prosím poraďte jakýkoliv způsob jak zazálohovat přehled všech hovorů.
[/QUOTE]

PhoneDashboard - zde je o tomto prgramu diskuze.

Program si pamatuje datum, čas, volané číslo a délku hovoru. Taktéž si pamamtuje přijaté hovory ( s údaji jako u volaného čísla datum, čas, číslo a délu ) a hovory volané bez přijetí.
A ještě má sekci s bezplatnými čísly - tyto však musí být zadány ( například 800* nebo bezplatná linka oparátora )

Pro přehled lze pužít filtr na časové období, které se může překrývat i přes několik měsíců - zůčtovacích období.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|6.8.2005 20:30
Ještě doplním k programu Phone Dashboard. Pokud chceš mít přístup k datům i po HR, tak je nutno nainstalovat PhoneDahboard do STORAGE, případně na kartu.


Zde je popsáno jak na to.
Já se dnes už můžu podívat o devět měsíců zpět, kdo mi volal. Nebo komu jsem volal já. :D
klak (148)|6.8.2005 21:23
[QUOTE="JirkaP."]PhoneDashboard - zde je o tomto prgramu diskuze.[/QUOTE]

díky, tu diskusi jsem četl už dřív. já ale potřebuju zachovat data o hovorech od ledna t.r. do teď a navíc mi původní přehled hovorů zcela stačí.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|7.8.2005 07:06
[QUOTE="klak"]díky, tu diskusi jsem četl už dřív. já ale potřebuju zachovat data o hovorech od ledna t.r. do teď a navíc mi původní přehled hovorů zcela stačí.[/QUOTE]

Jestli jsi od ledna t.r. neprovedl HR, tak se všechny hovory uložené v přehledu telefonu uloží do souboru tohoto programu.

Nebo Ti může operátor poslat výpis hovorů za poslední měsíce. ( tato služba je ovšem za placená).
hybo (3107)|7.8.2005 07:39
mohl delat full zaslohu ;)
klak (148)|8.8.2005 09:22
ano, dělal jsem full zálohu na flash kartu. asi bych býval opravdu použil ten Phone Dashboard, kdyby ale program Sprite Backup neměl spoustu dalších předností ...

takže nakonec jsem nakoupil Sprite Backup, začal používat a nelituji :!: děkuju za tip :)
klak (148)|8.8.2005 11:07
ehm, no a na závěr jedna veselá histroka z natáčení :D

dnes koukám a v seznamu hovorů je jen velmi málo záznamů ... včera jsem s PDA různě laboroval, takže fakt netuším co všechno se mohlo stát. tak jsem pomocí Sprite Backup obnovil záznamy o hovorech z té nejstarší zálohy ještě před hardresetem, kdy 100%ně vím že tam byly všechny ... nj, ale po obnovení a restartu je jich tam zas jen pár ...

už jsem se s těmi drahocennými daty loučil, když tu jsem si všiml, že v "Call History/Tools/Call Timers..." je docela dole "utajená" volba "Delete call history items older than:", kterou jsem kdysi před mnoha měsíci nastavil na "Never" a ona je teď mrška po hardresetu přenastavená na "1 week". takže šup zpět na "Never", znovu obnovit a vše je OK

UFFF, TO JE ÚLEVA :!: :D