Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Soft na vyhodnoceni nadmorske vysky.

Kocir (836)|6.8.2005 12:50
Poradi nekdo soft, ktery umi z NMEA logu vypocitat prumerne stoupani a klesani, prevyseni a pripadne i nejaky graf? Pro cykloturistiku.

Uz jsem to objevil v GPS Tuneru 4.2, ale nepochopil jsem jakym zpusobem se da pouzivat posun v BLANK mape. U verze 3.6 se ukazovalo na budouci stred mapy. Tady se to chova nejak divne. Vzdy kdyz klepnu tak se mapa posune dolu a vyzumeje se, takze se po ni nedokazi pohybovat.
wisp_ce4you (200)|8.8.2005 11:33
Už jsem se tu také poptával, bohužel bez odezvy.
Zde je popsáno využití softu GPS Manager. Zkoušel jsem, ale není to (pod WinXP) ideální. Jsem rozhodnutej napsan nějaky softík sám - jen najít chvilku času :(
Něco také umí PC verze OziExploreru.
Čím sbíráš NMEA log?
ms_ce4you (364)|10.8.2005 18:26
[QUOTE="Kocir"]Poradi nekdo soft, ktery umi z NMEA logu vypocitat prumerne stoupani a klesani, prevyseni a pripadne i nejaky graf? Pro cykloturistiku.

Uz jsem to objevil v GPS Tuneru 4.2, ale nepochopil jsem jakym zpusobem se da pouzivat posun v BLANK mape. U verze 3.6 se ukazovalo na budouci stred mapy. Tady se to chova nejak divne. Vzdy kdyz klepnu tak se mapa posune dolu a vyzumeje se, takze se po ni nedokazi pohybovat.[/QUOTE]

Neco podobneho s nadm. vyskou ma GPSDash2 . I nejaky graf je tam.