Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT skladaci klavesnice pro MDA3

99tky (156)|6.8.2005 05:19
Chci klavesnici pro 3ku od eurotelu, obtelefonoval jsem co se dalo. Nikdo mi nerekl ani jaka by tam fungovala. Ta co by i jo je pry nekde na lodi .... a jeste tam bude cca 10 dnu.
Takze existuje v Praze obchob kde mi klavesu, prodaji, nainstaluji, predvedou atd? Nejsem softwerovej laborant, ani jim byt nechci, ale uzivatel. Rady ''naistalujte tohle tamhle'' jdou mimo me.

Takze KAM me poslete? .... (''tam'' :-) uz jsem byl nekolikrat .... a nikdy to nepomohlo)
Zdenek Malinsky (9781)|6.8.2005 07:26
Já bych doporučil třeba BT klávesnici od HP a jako obchod AH Mobile. Doporučuji si tam nejdříve zavolat a domluvit se, co všechno budeš chtít koupit, ukázat.....
Falco_ce4you (311)|6.8.2005 07:46
AH Mobile určitě nevynechej.
Možná bych ještě zkusil Sunnysoft. Na poslední sraz v Bzenci přivezli krásné kousky, které šly právě do prodeje. A s cenou to vůbec nevypadalo špatně.
No a kdybys ani tam nepochodil, zastav se v září na víkendovém srazu a tam bude mít někdo určitě nějakou klavku která by ti vyhovovala.

beecher (9270)|6.8.2005 08:29
V AH Mobile jsem videl pri posledni navsteve, ze tam meli vsechny 3 BT klavesnice (HP, Freedom, Stowaway)...
99tky (156)|7.8.2005 06:13
...BT klávesnici od HP a jako obchod AH Mobile....
jo jo juknul jsem i na stranky neco tam urcite bude.

....bych ještě zkusil Sunnysoft....
Tam nemaji ani ''N'' a mozna az dorazi ta lod :-(.
Na poslednim PS u ''dorta'' jsem neco videl, s nim to prave ted resim, pac se mi nechce cekat az do zari.

Diky za rady, dam vedet jak jsem dopad ..... :-)
Zdenek Malinsky (9781)|7.8.2005 10:22
Do září čekat nemusíš. "U dorta" je sraz v sobotu 13. 8. 14-23 h. - viz. můj podpis.
99tky (156)|7.8.2005 20:06
To ja Zdendo dobre vim, nenecham si ujit byt obklopen odbornikama :-).
Ani do toho 13. cekat nebudu .... jsem rychlejsi (teda ne ja ale dort)
99tky (156)|7.8.2005 21:51
[QUOTE="99tky"] .... jsem rychlejsi (teda ne ja ale dort)[/QUOTE]

...... tak tohle uz cvakam na klavese :-), teda nez chcipnou ty baterky ....

.... hmm tak dobra klavesu mam a ted z tohoto mista musim podekovat za dobre srdce "dorta", vse je resitelne i me zaskoleni. dort to zvladnul bravurne. Jdu studovat funkce a pak se podelim pokud to bude nekoho zajimat ....