Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 34 z 34

Téma: Vtipy

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Víte jaký je rozdíl mezi ženou a demo verzí?
    Žádný!
    Obě mají omezenou funkčnost, stále otravujou s registrací a po čase jejich funkčnost stejně vyprchá.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Dva na téma hnědočeši…

Hnědočech má první jízdu v autoškole, docela mu to jde, po projetí jedné křižovatky povídá instruktor:
    "Viděl jste tu značku před křižovatkou?"
    "Jo, viděl, hliníková, že jo? Vrátíme se?"

Nejhorší věta, kterou můžete od hnědočecha slyšet???
    "Dobré ráno, sousede!"

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pokud jsi se pro výraz "hnědočech" inspiroval v USA, tak by správně mělo být Čech indického původu.

Když pozoruji všechny možné nařízení, zákony, vyhlášky, doporučení ze strany vlády, EU, OSN i různých antidiskriminačních nevládních sdružení, tak mám čím dál, tím víc pocit, že jsem nakonec nejvíce postihován, vykořisťován, stíhán, pranýřován, lynčován a diskriminován (všemožnými formami) já, jako svobodný, bezdětný zástupce mužského pohlaví, heterosexuální orientace, snažící se býti ekonomicky nezávislý na státu, dodržující zákony.... :? ops:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Dežo přijde do elektra a povídá: "Já bych chtěl támten CD přehrávač." Prodavač se diví a pak si všimne, že Dežo kouká směrem k jednoplotenkovému elektro-vařiči. Prodavač Dežovi vařič zabalí. Doma Dežo položí CD na plotýnku, volume dá naplno - za chvíli smrad... "Dylino!!! To není CD přehrávač, to je vypalovačka!"

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123