Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 34

Téma: Vtipy

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak začnu jedním .

Nejkratší golfový vtip: "Už to umím!"
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2004

A ja pridám

Aký je rozdiel medzi pádom z 10 a 1 poschodia ?
    Pri páde z prvého sa ozve bum áááááá
    Pri páde z 10 sa ozve ááááááááááááá bum

Ide chlapik vlakom v rusku
    zastavia pýta sa sprievodcu prečo stoja ?
    Vymieňaj mašinu
    Chlapik ide spať na druhy deň sa zobudí a stále stoja
    Pýta sa čo sa deje
    Strojvod. odpovie lokomotivu vymenili ale za vodku

Registrace
    Nov 2007

A na me nemate

tady

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Ve skolni jidelne si prisedl student k profesorovi a ten rika: "Prase si nezaslouzi, aby sedelo s labuti." Student se zvedl s odpovedi: "Tak ja letim." Cimz samozrejme pana profesora namichl a ten se rozhodl, ze mu da zabrat u zkousek. Bohuzel pro nej, student na vse odpovedel bezchybne. Proto mu dava posledni otazku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlu a v jednom bylo zlato, ve druhem rozum, ktery byste si vybral?" Student po chvili rekne, ze by si vzal ten se zlatem. Profesor vitezoslavne: "No vidite, a ja bych si vybral ten s tim rozumem." Student nevaha: "Vzdyt jo, kazdy si vybere to, co mu chybi." Profesor uz je tak vytoceny, ze na studentuv test napise BLBEC a posle ho pryc. Student odchazi, aniz by se podival na hodnoceni a za chvili se vrati s otazkou: "Pane profesore, Vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste tu zadnou znamku...".

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

zastaví polda auto...v něm je banda romů...polda povídá: dobrý den pane řidiči, dnes je den bezpečnosti a jak vidím, tak mate dobře zapnuté bezpečnostní pásy...vyhráváte 10000 korun...co s nimi uděláte?...róm se zamyslí a povídá...konečně si udělám řidičák...rómka na druhém sedadle sebou trhne a hejkne na poldu...neposlouchejte ho pán policista...on vždycky takhle blbě žvaní, když je nalitej...na zadní sedačce se probudí další spolujezdec a povídá...ne, já vám říkal, že se s tím kradeným autem daleko nedostaneme...a z kufru se ozve bouchání...už jsme za hranicema....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Stary irsky deda vypravi vnukovi: "Hele, vidis tamhle tu kamennou ohradu? Tu jsem postavil vlastnima rukama, kamem po kameni jsem ji skladal po nekolik mesicu. A myslis, ze mi ve vesnici rikaji MrGregor - ten, co postavil kamenny plot"? "Ne !" "A vidis tamhle to molo, co se tahne az k obzoru? Prkno po prknu, kul po kulu jsem je zatloukal skoro pul roku. A myslis, ze mi ve vesnici rikaji McGregor - ten, co postavil molo"? "Ne !" " Ale clovek jednou o*uka kozu a ..."

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Muj oblíbený v angličtině :-)

What is your name, girl?
    - Carmen.
    - What?
    - Carmen.
    - That's very unusual name. Who gave it to you?
    - I gave it myself. I like cars and men, so I'm Carmen. And what is
    your name?
    - Beerfuck.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Potkaji se dve kamaradky s jiz notne zazloutlym rodnym listem,psanym schvabachem,na rohu a jedna povida:Novakova to jste slysela,ze Fantomase zabili???..................HA HA HA

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Prijede Albertan do Parize, jde se projit do centra, wow, otoci se na domorodce a rekne: " Uz jsem toho videl hodne, ale kolik barelu denne z toho tezite?"

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Chlap se probudí z opice - kolem se válejí prázdné láhve a ženské prádlo. Přistoupí k zrcadlu - z úst mu visí nit. Zavře oči, zatáhne za ni a mumlá si: "Ať je to čaj, ať je to čaj...!"

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Přijde paní do cukrárny s mrtvým děckem pod paží a říká: "Prosila bych rakvičku."

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Přijde paní do cukrárny s mrtvým děckem pod paží a říká: "Prosila bych rakvičku."
    Pokud je ta prodavačka alespoň trochu obchodně zdatná, měla by té paní nabídnout i věneček....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

:-)))

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jiří Paroubek jede se svým šoférem na výlet po českém venkově. Najednou přejedou slepici. Premiér velkoryse nabídne: "Já to vyřídím. Jsem nejmocnější muž země, sedlák to jistě pochopí." Za minutu běží Paroubek zpět k autu, zpocený, na oku monokl, v zadnici broky. "Rychle pryč!," křičí. Jedou dál, a co čert nechtěl, přejedou prase. Paroubek se vystrašeně podívá na řidiče: "Tentokrát vy." Šofér pokrčí rameny a vydá se ke statku. Paroubek čeká 10 minut, 20 minut... Po hodině se řidič vrací, trochu vožralej, na rtech písničku, kapsy plné peněz a pod paží šunku. Paroubek se ho ptá: "Jak jste to dokázal? Co jste těm buranům řekl?" "Dobrý den. Já jsem řidič Jiřího Paroubka. To prase leží před domem a je mrtvé."

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zdeno, ten ftip se rikal uz i za Komaru...

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední