Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact - skrytí SIM kontaktů v kontaktech

JabbaBes (43)|5.8.2005 17:16
Zdravim. Opravdu jsem se koukal vsude, a opravdu jsem zkousel vsechno. Budto to nejde, nebo jsem na to proste neprisel / nenasel.

Kdyz volim telefonni cislo, MDAc vyhledava kontakty. Bohuzel moje SIMka je plna starejch kontaktu a ty se mi do toho pletou. Pred MDAc jsem mel Motorolu MPx220 a tam v nastaveni byla moznost zkryt kontakty ze SIMky a pracovat _pouze_ s kontakty v pameti telefonu...
Jde to udelat i na MDAc, nebo proste musim tu SIMku vymazat (resp. kontakty z ni)?

Dik moc,
Honza
hybo (3107)|5.8.2005 17:23
tak nevim, ale pokud je mi znamo, tak MDAc nepracuje se SIMkartou a jejima kontaktama. Nedelal ji nahodou to, ze jsi naimportoval do normalnich kottantku obsah SIM karty pres SIM Manager?
Bobris (37)|5.8.2005 17:36
On mysli tu aplikaci na vytaceni (po zmacknuti zeleneho telefonku :-). Me to dela taky a nevim kde to vypnout a taky me to s... A Simku si mazat nechci :-(
hybo (3107)|5.8.2005 17:41
mozna nechapu, tak mi to zkuste popsat...stlacim zelenej telefonek a co dal? Jedna se o standardni Phone aplikaci, nebo mysli tim nektery doplnek (SmartDial)?
Bobris (37)|5.8.2005 17:51
No mozna neni uplne standartni, ale treba v EXT_ROMce 1.12 WWE to urcite je. Takze kdyz zacnes psat pismenka na te ciselne klavesnici, tak se nad tim objevi seznam, ve kterem jsou jak vsechny kontakty tak i vsechny cisla ze SIMky (ty ktere odpovidaji tem napsanym "pismenkum").
A i v defaultmi T-Mobile 1.01 romce to bylo, takovy ruzovoucky :-).
JabbaBes (43)|5.8.2005 18:05
Jo, je to ten telefonovaci soft (fw 1.22).

Chci telefonovat - zmacknu telefonek, zacnu tukat cislo, nahore se zobrazujou kontakty - az sem je to v poradku - jenze se mi do toho motaj kontakty ze sim karty (import jsem nedelal).

Jak rikam, na MPx220 v menu (hluboko ... hluboko... ;) slo vypnout zobrazovani SIM kontaktu a pak uz nikde nebyly.... a MDAc to proste nikde nemuzu najit a (jak psal Boris) simku mazat nechci.
hybo (3107)|5.8.2005 18:20
Jo, toje Smartdial, je to jen doplnek pro pohodlenejsi vyhledavani. Nemusite prece SIM kontakty smazat, jen je presunete do standardnich...jak to pak chcete udrzovat? Co brani smazani?
JabbaBes (43)|5.8.2005 18:48
No smazani brani to, ze kdybych nahodou nekde v lese potreboval prehodit SIMku do normalniho telefonu, nemel bych na nem tel. cisla.

Kazdopadne ty kontakty ktere hleda SmartDial nejsou prave JEN kontakty v MDAc - on spoji vsechno dohromady - vezme klasicky kontakty, a prida k nim kontakty co JSOU NA SIM karte + historii volani a v tom pak hleda.
JabbaBes (43)|5.8.2005 18:50
Jinak se samozrejme vsem omlouvam za tu silenou prasarnu co jsem vyrobil v nadpisu tematu.... Rad bych to svedl na preklep, ale tezko rict co se mi zrovna v tu chvili honilo hlavou kdyz jsem napsal skryt se 'z' ;)

Edit moderátor:
Máš to v nadpisu opraveno. Z je hezčí, tak asi jsi ho proto napsal. ;) :D Z.M.
Radek Novák (309)|5.8.2005 19:19
ja je ze simky proste smazal a mam po problemu...
JabbaBes (43)|5.8.2005 19:44
No to je jedina cesta ktera me napadla, ale nechce se mi mazat simku prave z toho duvodu ktery jsem napsal - kdybych nekdy potreboval a prehodil simku do jineho telefonu, nebudu mit cisla ;(
Radek Novák (309)|5.8.2005 20:31
A kdyz takovy pripad nastane, neni problem otevrit kontakty a nakopirovat je do SIM :yes:
JabbaBes (43)|6.8.2005 01:18
[QUOTE="Spider"]A kdyz takovy pripad nastane, neni problem otevrit kontakty a nakopirovat je do SIM :yes: [/QUOTE]

No dobre no... Tak az mi nekde v pustem lese jezevec rozkouse MDAcko, tak mu ho v posledni chvili vytrhnu z huby, v ty zmeti dratu si otevru kontakty, nakopiruju si je na kartu a teprva potom mu ho vratim aby teda naposled zazvejkal a vyplivnul.... ;)

Ale ted vazne... Slo mi o to, aby ty kontakty na ty simce zustaly pro pripad nouze, jen se proste nepouzivaly. No ale vidim, ze to asi jinak zaridit fakt nejde, takze az tohle dotukam, du je smazat ;) Ted uz me tam bude stvat jen ta historie volani, co se tam plete taky ;)

Moderator: dik ;) mozna jsem slepej, ale neprisel jsem na to, jak zmenit predmet i kdyz jsem to tu sam zalozil.... Jinak 'z' je samozrejme hezci ve vsech smerech ;))))
timosnyders (4)|25.3.2007 11:03
:D