Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nohavica....

Jarouš_ce4you_oldd (1206)|5.8.2005 15:01
Toto jsem dnes obdržel od kamarádky, v roce 1989 jsem s ní pracoval v jednom úřadě, poslouchal mimo jiné Nohavicu (Andělé na kůru apod.) a v listopadu několikrát na Václaváku chrastil klíčema.... nějak se nám ta listopadová nálada vrací, sice trochu v jiné podobě, ale určitá nasranost opět vrcholí... no, on ten přiložený Nohavica taky není to, co bývalo, ale je to milé a aktuální připomenutí...
Zdenek Malinsky (9781)|5.8.2005 15:32
Hezký.
To jsem netušil, že Ty, starej punker, posloucháš Nohavicu. :D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|5.8.2005 17:25
To je normální vývoj nebo možná už více stařecká senilita... začalo tu čundrem a od toho bylo blízko k country (každou středu na Zvonařce), potom tradiční jazz (každé pondělí Malostranská beseda), potom trochu přitvrdit (v různém čase k různým stylům) a teď na stará kolena poslouchám více dobré instrumentalisty (dříve Hendrix, nyní Santana), v autě jako náladovku Nohavicu nebo nejraději něco z americké country, hlavně Yoakama apod. :sarcastic: , jak říkám, stařecká senilita, ale furt to ještě nejsou Plavci nebo Nedvědi, to teda nikdy...
Zdenek Malinsky (9781)|6.8.2005 11:51
[QUOTE="Jarouš"]... na stará kolena poslouchám více dobré instrumentalisty (dříve Hendrix, nyní Santana), v autě jako náladovku Nohavicu nebo nejraději něco z americké country, hlavně Yoakama ap.[/QUOTE]Tak to doporučím desky lidí, kteří hráli s Frankem Zappou nebo v King Crimson = A. Bellow, Tony Levin, Bill Brufford, Robert Fripp, Steve Vai nebo přímo desky F.Z.(Joe`s Garage, Shut Up 'n Play Yer Guitar, Guitar) a King Crimson. :yes: Instrumentálnky od Y.Malmsteena apod. se mi jeví spíše jako kytarová "masturbace", než jako hudba.
Do auta je dobrá muzika třeba od Garáže (Garage), ale chce to pořádnej velkej americkej bourák. ;)