Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

existuje funkcni demo GPS navigace ?

Jan Svoboda (91)|5.8.2005 12:05
Hodlam si poridit GPS navigaci,ale rad bych si vyzkousel jak mi ktera vyhovuje.Funguje pripadne nejaky demo v Cechach?Dik
hybo (3107)|5.8.2005 12:10
A uz jsi se nekde koukal? Zde naleznes demo Smartmaps.
space_cowboy (336)|5.8.2005 12:11
Bohuzial nepoznam odpoved na otazku ktoru si polozil, ale podla mna jednou z moznosti ako sa dopatrat k zelanej skusenosti je zucastnit sa stretnutia priatelov ce4you. Myslim, ze sa tam vzdy najde niekolko userov niekolkych GPS navigacii..

Mam pravdu,kluci?! ;)
Jan Svoboda (91)|5.8.2005 14:22
to hybo:dik za link,ale bud jim nejak nechodi stranky,nebo me MULTIIE :?
to space cowboy:uz to planuju dost dlouho.Doufam,ze od zari budu pojizdnej;)
hybo (3107)|5.8.2005 14:32
MultiIE, nema nic se strankou, pokud Ti nejde, tak je to chyba PocketIE. Je to mozne, ta stranka neni urcena pro PDA, takze nemusi jit...
Zdenek Malinsky (9781)|5.8.2005 14:38
Srazy ce4you s podrobnostmi jsou v mém podpisu dole pod čarou.


1.půjčovna GPS navigace - tento týden jsem o tom psal. Toto jsi nečetl??
Falco_ce4you (311)|5.8.2005 15:05
Přijď na sraz - jednak si okoukneš víc věcí na jednom místě a pak ti majitelé po pravdě řeknou kde je u které navigace zakopaný pes. A zadarmo.

;)

Vezmi to tak, že návštěva na srazu tě vyjde cca na 1000,-.
Půjčovné jednoho produktu na min. 650,-.
A na srazu těch navigací bude minimálně 3-5 různých.
Zdenek Malinsky (9781)|5.8.2005 16:10
Ještě doplním ke srazům. 1000 Kč je přibližná cena u zářiového srazu, tedy 2 noclehy a 6 jídel. Pokud přijdeš v sobotu 13. 8. na pražský sraz (14-23 h.), vyjde tě to rozhodně levněji, jen nezaručím, že tam bude tolik navigací.
Falco_ce4you (311)|5.8.2005 16:51
Jasně. Myslel jsem víkendový sraz v Mariadolu plánovaný na září.

:yes:
Pavel Stejskal (155)|5.8.2005 20:04
SunnySoft by měl asi od 27.7. zapůjčit navigaci (za poplatek). V článku, který jsem četl se nepíše jakou, ale na fóru o Dynavixu padlo, že nemají demo, ale že se domlouvají se SunnySoftem, aby ji bylo možno zapůjčít.
Tento ceník jsem našel na netu, ale ne u SunnySoftu. Ale já ho u nich ani nehledal.
00081063_obr.php3_KPb.gif
Zdenek Malinsky (9781)|5.8.2005 20:40
Když se podíváš na stránky Sunnysoftu nebo na jejich reklamu na titulní straně ce4you.cz, tak je snad jasné, jaká tam navigace a GPS bude. ;)

http://www.sunnysoft.cz/pujcovna_cenik.php
Pavel Stejskal (155)|5.8.2005 21:09
Ten ceník jsem zahlídl na netu jako aktualitu. Ale protože o tuto službu zatím zájem nemám, tak jsem nešel ani na stránky SunnySoftu abych se na to podíval blíž. Ale nedávno jsem byl ma dynavixu.com a tam se v sekci FAQ psalo následující:

"Kde a jak si mohu program vyzkoušet?
Vzhledem k licenci na mapové podklady není možné poskytnout DEMO ani TRIAL verze. Připravujeme pro Vás alespoň videa s Dynavixem v akci. Dále ve spolupráci s firmou SunnySoft (www.sunnysoft.cz) chystéme možnost "zapůjčení" navigace k testování na jejich pobočkách (ZATÍM ALE JEŠTĚ TATO SLUŽBA NEFUNGUJE!)"

Navíc padla zmínka i na fóru, proto jsem myslel, že to už rozjeli s Dynavixem.
Jan Svoboda (91)|6.8.2005 10:43
[QUOTE="hybo"]MultiIE, nema nic se strankou, pokud Ti nejde, tak je to chyba PocketIE. Je to mozne, ta stranka neni urcena pro PDA, takze nemusi jit...[/QUOTE]
Nemyslel sem,ze by primo MultiIE byl v pr....,ale chtel sem pouze strucne sdelit,ze sem na netu pres PDA,ze pouzivam PIE+MULTIIE a ne treba NF apod,takze sorry;)