Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Z WIndows nejde prime kopirovani na kartu

metaXa (8)|5.8.2005 09:55
Cus,
koupil jsem si 512ku SDcko a nedari se mi ve Windows na nej primo kopirovat... vidim ho tam, v Pruzkumniku "pod" Acerem, ale kopiroval proste nelze... Karta zamcena neni, v PDA ji vidim a muzu s ni pracovat.
Jde hlavne o kopirovani MP3...
Dik
Mateas (73)|5.8.2005 10:08
a kopirujes to do slozky SD/MMC CARD? asi blba otazka:-):D
metaXa (8)|5.8.2005 10:20
jj, blba otazka ;)
Radek Novák (309)|5.8.2005 10:58
Zkousel si kopirovat i pres ctecku? Zkus ji naformatovat (odemknout/zamknout), dej ji do jineho zarizeni a pokud stale nic, asi to bude vadny kousek...
jumbo_ce4you (162)|5.8.2005 11:40
Mam W2K a stejny problem. Kdyz otevru kartu pres AS, kopirovat pretahnutim nejde. Musim pres pravy tlacitko Copy-Past.
metaXa (8)|5.8.2005 11:47
Bohuzel copy->paste nefunguje... Ctecku nemam k dispozici...
V jinem zarizeni vyzkousim...
xkovi_ce4you (568)|8.8.2005 01:30
Nerekl si jakou znacku karty mas..ale ja si ted pred par dny poridil 1Gb Pretec a mel sem taky ze zacatku problemy..nedarilo se na ni zkopirovat veskera data, zahadne se kopirovaly jen nektera.. misto ctecky uzivam mp3 prehravac se slotem pro SD..to, co sem zapsal s nim nebylo videt na karte v pda, pres kamaraduv mp3 prehravac jine znacky to bylo podobne..co mi opravdu pomohlo bylo zformatovani karty pres PDA, napr. pres Pocket Mechanic ;)
Hondzik_ce4you (92)|8.8.2005 11:03
Já to dělám tak, že mám zásuvnej modul do Total Comanderu, gde mám v sít. zařízeních PDA, a přímo se můžu prohrabávat vším v něm ! a i kopírovat přímo na karty !! ale už si nepamatuju, gde sem to stáhnul.....:oops:
xkovi_ce4you (568)|8.8.2005 12:04
[QUOTE="Hondzik"]Já to dělám tak, že mám zásuvnej modul do Total Comanderu, gde mám v sít. zařízeních PDA, a přímo se můžu prohrabávat vším v něm ! a i kopírovat přímo na karty !! ale už si nepamatuju, gde sem to stáhnul.....:oops: [/QUOTE]
To je skoda, docela bych ocenil praci pres TC ;) Sice mam zastupce primo do PDA na plose, ale na TC nedam dopustit a jak to jde, jedu pres nej
_taquile (4)|8.8.2005 12:42
[QUOTE="xkovi"]To je skoda, docela bych ocenil praci pres TC ;) Sice mam zastupce primo do PDA na plose, ale na TC nedam dopustit a jak to jde, jedu pres nej [/QUOTE]

plugin muzes stahnout tady: http://ghisler.fileburst.com/fsplugins/wincefs.zip
xkovi_ce4you (568)|8.8.2005 21:12
[QUOTE="_taquile"][QUOTE="xkovi"]To je skoda, docela bych ocenil praci pres TC ;) Sice mam zastupce primo do PDA na plose, ale na TC nedam dopustit a jak to jde, jedu pres nej [/QUOTE]

plugin muzes stahnout tady: http://ghisler.fileburst.com/fsplugins/wincefs.zip[/QUOTE]
Diky :yes: ;)