Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Pocet synchronizovanych zarizeni

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Napadlo me kolik zarizeni kdo bezne synchronizujete s PIM SW v PC (tj. asi vetsinou s Outlookem? nebo Lotusem?), prip. naopak kolik PC synchronizujete s jednim PDA?
    Jaky SW na PC je nejoblibenejsi nebo jestli leti Exchange server,...
    Prip. problemy, zazitky, a tak

-abych rovnou zacal:
    1 MSO synchronizuju s PDA (kalendar, ukoly, poznamky,kontakty; + soubory pres jiny SW nez MSAsync)
    a soucasne ten MSO synchronizuju s mobilem (kalendar-stejna dbaze, poznamky-samostatny, kontakty-samostatny)

Mail nesynchronizuju, jen taham primo z pop3. A obcas synchronizacni SW pro mobil zprasi zaznamy v kalendari. Takze v mobilu do kalendare nic nezadavam, a docela to pomaha.
    (a kdyz zrovna nestiham, pekelne se soustredim, a skoci do toho pripominka, tak kokrha mobil, PDA hraje Beethovena, a na monitoru PC mi cinkne okynko Outlooka -proste neco na nervy )
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Obě 2 moje zařízení synchronizuji s 2 PC.

Pokud je zařízení po HR AS ho rozpozná jako nové zařízení (nikoli to staré, které už tam je) a je třeba změnit název. Někdy mi to pak dělá v synchornizaci problémy (duplicitní položky v kalendáři). Je možné řešit to jinak něž neustálým odinstalováním a opětovnou instalací AS?

Registrace
    Nov 2007

Moje jedno zarizeni pravidelne pripojuju k 3 PC, synchronizuju ovsem jen s 2. Ale v AS mam uz asi 7 zarizeni (diky HR)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

2 PDA a 1 notebook. Bez problému, ovšem jediná "vada" je, že to nejde najednou, ale postupně, což je logické, ale někdy je málo času a hodilo by se.
    Synchronizuji kontakty, kalendář, úkoly, poznámky, soubory, oblíbené.

Proto se to jmenuje Partnership, že je možno synchronizovat nekonečně mnoho PDA. Tedy, pokud se pak v tom ještě vyznáte. Je možné vybrat, zda budete PDA synchronizovat s 1 nebo 2 počítači (zda jde víc nevím). Pak je možno také vybrat standart nebo guest partnership (u něj vám AS dovolí jen přenášet soubory, instalovat nebo odinstalovat programy, provádět zálohu - nelze provádět zálohu PIM).

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Zdenička
    Pokud je zařízení po HR AS ho rozpozná jako nové zařízení (nikoli to staré, které už tam je) a je třeba změnit název. Někdy mi to pak dělá v synchornizaci problémy (duplicitní položky v kalendáři). Je možné řešit to jinak něž neustálým odinstalováním a opětovnou instalací AS?
    Já po HR dělám obnovu ze zálohy na kartě, takže mi zůstane původní název zařízení. Myslím, že smazat partnership a vytvořit nový snad problém není. Pouze je třeba dát pozor při první synchronizaci, co zvolit, jak má proběhnout. Myslel jsem, že toto už bylo na fóru mnohokrát řešeno a je všem dostatečně známo.

Registrace
    Nov 2007

Jenze nekdy tohle clovek nemuze nebo nechce pouzit. At uz se jadna o zmenu firmware nebo clovek chce zacit znova od piky (nevim jak u vas, ale u me ma system trvanlivost tak 2-4 mesice, pak zacina byt nepouzitelny)

Ted jsem zrovna formatoval disk na PC - kuprikladu kvuli tomu, ze pri pripojeni PDA vyskakalo 10 ruznych companionu , antiviry, prosly outlook apod.

A napadlo me dalsi zarizeni, ktere celkem pravidelne z ruznych duvodu pripojuju pres kabel k PC - ale o synchronizaci PIM se asi nejedna - muj Siemens C55

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Zdenička
    Je možné řešit to jinak něž neustálým odinstalováním a opětovnou instalací AS?
    Kvuli HR by nemelo dojit k vytvoreni duplicit - prece v PDA po HR nejsou zadny zaznamy, tak neni duvod aby se zdvojily? Mozna bude duvod jeste v necem jinym? Mne to tedo po HR duplicitu neudelalo.

A k tomu obnoveni ze zalohy
    - po obnove ze stg souboru (zaloha v MS Async) se mi jdnou stalo ze mi v PC vyskakaly tisice vsech starych pripominek za nekolik let zpatky. Ale to bylo jen jednou, ostatni obnovy ze stg byly vpoho
    - obnova z FSC Backup (zaloha v PDA na karte) se mi NIKDY nepodarila! Vzdy se obnovila jenom cast, resp. obnovilo se jen nastaveni systemu, ale uz ne programove soubory aplikaci. Pokusy s touhle obnovou mi v tom udelaly tak akorat hokej... Takze se zalohou na karte moc dobry zkusenosti nemam...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Z PC zálohu neobnovuju a z karty se mi povedla vždycky.

Ale někdy je potřeba provést čistou instalaci (tedy ne ze zálohy) tak jak už řekl CommanderZ.

Nevím jak se to s těma duplicitama stalo, ale prostě tam byly a problém byl v tom, že nešly smazat jak v zařízení tak v PC.

Podobná témata

1. pocet sms
    Od xunil_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 23-11-2010, 19:42
  2. centrum zarizeni windows mobile - 2. zarizeni
    Od JabaTar v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 24-06-2009, 16:02
  3. Pocet SMS
    Od Bajac v sekci Motorola