Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Záznam trasy

enrico_ce4you (2)|3.8.2005 16:10
Vážení zkušení uživatelé OZIHO,

održel jsem jako dárek GPS BT Nemerix a nyní se chystám na výlet do Rakouska a SRN a chtěl bych si zaznamenta projetou trasu. Nainstaloval jsem si do PDA OZIHO (demoverzi) a prosím o radu jak ho nastavit, aby mi zaznamenal projetou trasu a kde se dá nastavit četnost těchto záznamů (myslím si, že při jízdě autem stačí asi 1 x za minutu).

Velmi prosím o kvalifikovanou radu, neboť v pátek odjíždím a nemám čas hledat na netu a zkoušet.
Dík
Radek Pokorný (68)|3.8.2005 17:06
Demoverze nezaznamenava trasu a kazdych 5 minut ti spadne...
baz_ce4you (44)|3.8.2005 19:14
[QUOTE="enrico"]Vážení zkušení uživatelé OZIHO,
održel jsem jako dárek GPS BT Nemerix a nyní se chystám na výlet do Rakouska a SRN a chtěl bych si zaznamenta projetou trasu. Nainstaloval jsem si do PDA OZIHO (demoverzi) a prosím o radu jak ho nastavit, aby mi zaznamenal projetou trasu a kde se dá nastavit četnost těchto záznamů (myslím si, že při jízdě autem stačí asi 1 x za minutu).
[/QUOTE]

Zdravim...

Pouzijte visualGPSce -> http://www.visualgps.net/VisualGPSce/default.htm

bez problemu jsem zaznamenal 3 hodinovou cestu Zlin-Praha
Kocir (836)|3.8.2005 19:24
[QUOTE="baz"][QUOTE="enrico"]Vážení zkušení uživatelé OZIHO,
održel jsem jako dárek GPS BT Nemerix a nyní se chystám na výlet do Rakouska a SRN a chtěl bych si zaznamenta projetou trasu. Nainstaloval jsem si do PDA OZIHO (demoverzi) a prosím o radu jak ho nastavit, aby mi zaznamenal projetou trasu a kde se dá nastavit četnost těchto záznamů (myslím si, že při jízdě autem stačí asi 1 x za minutu).
[/QUOTE]

Zdravim...

Pouzijte visualGPSce -> http://www.visualgps.net/VisualGPSce/default.htm

bez problemu jsem zaznamenal 3 hodinovou cestu Zlin-Praha[/QUOTE]

A nebo jeste lepsi je GPSgate, ten coby "server" GPS.
Ten to pak dokaze podvrhnout jakekoliv GPS aplikaci.