Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP rx3715 - hodnotu registrov CalibrationData

LX (11)|3.8.2005 09:47
Chalani ktory mate hp rx3715 skuste mi prosim vas poslat hodnotu registrov zo zlozky HK_local Machine\HARDWARE\DEVICEMAP\TOUCH\CalibrationData

je to v podstate calibracia dotykoveho displaya (teda dufam) a moj mi reaguje dost zvlastne, hocikedy skoci napr pri pisani na ine pismeno atd....
hybo (3107)|3.8.2005 09:51
A co Ti brani v novej kalibracii? Pokud se stava to, ze to to jen nekdy skoci jinde, pak je chyba ne v kalibraci, ale pravdepodobne v sile, jakou pritlacis na dot. vrstvu....nebo v jeji necitlivosti a spatne intepretaci pritalku...

EDIT: sveho casu jsem laboroval s rucnim nastanovanim prave pres registr a "zarovnavanim" souradnic, ale neni to dobre (i kydz nepostrehnutelne)...tahle kalibrace ma totiz 3 duvody...1. ruzna zarizeni a ruzne rozliseni a velikosti displayu (kdyby slo jen o tohle, pak kalibraci muze vyrobce nastavit pro kazde zarizeni rovnou a my to delat nemusime) 2. poloha dotykove vrstvy a displaye se muze mirne menit 3. zalezi na oku kazdeho uzivatele, jak vidi misto, kam se snazi tapnout...
oozz (9)|3.8.2005 10:19
[QUOTE="LX"]Chalani ktory mate hp rx3715 skuste mi prosim vas poslat hodnotu registrov zo zlozky HK_local Machine\HARDWARE\DEVICEMAP\TOUCH\CalibrationData

je to v podstate calibracia dotykoveho displaya (teda dufam) a moj mi reaguje dost zvlastne, hocikedy skoci napr pri pisani na ine pismeno atd....[/QUOTE]

Ja tam mam: 458,474 659,268 658, 685 257,680 265,273