Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Par rad pre Looxa?

markjag (386)|2.8.2005 21:33
Mam malinke problamy s Looxom 720 a neviem ich vyriesit.

1. Ked sa PDA nabije svieti oranzove svetlo. ono mi to leze na nervy a musim pda vytiahnut zo zastrcky. Da sa to nejak zariadit aby ked nabije nesvietilo?
2. Mam nastavene nech sa PDA vypne po 2 minutach necinnosti ak je napajane externe. Lenze ten chlapec sa nevypne ak je v koliske. Neviem preco. Koli ActiveSync?
3. Ked dam aj vypnute PDA do kolisky hned sa zapne a aj ActiveSync. Da sa to nejak vyriesit aby sa nezapinalo?

Su to len detaili ale pomoze my ich odstranenie.
DIky.

Jaj a to lent ak btw moje PDA nevidi moj notebook cez WiFI a nechapem preco ale zmieril som sa s tym.....
adamekma (250)|2.8.2005 22:25
[QUOTE="markjag"]Mam malinke problamy s Looxom 720 a neviem ich vyriesit.
[/QUOTE]
Sice mam prukopnika "600", ale to bude asi podobny...
[QUOTE="markjag"]
1. Ked sa PDA nabije svieti oranzove svetlo. ono mi to leze na nervy a musim pda vytiahnut zo zastrcky. Da sa to nejak zariadit aby ked nabije nesvietilo?
[/QUOTE]
Prelep LED diodu etiketou...
Myslim ze v nastaveni jde LED zapnout vypnout jen pro udalosti/pripominky, ale ne pro nabijeni
[QUOTE="markjag"]
2. Mam nastavene nech sa PDA vypne po 2 minutach necinnosti ak je napajane externe. Lenze ten chlapec sa nevypne ak je v koliske. Neviem preco. Koli ActiveSync?
[/QUOTE]
Presne tak. Nebyl bys prece rad aby se ti PDA vyplo behem synchronizace...
[QUOTE="markjag"]
3. Ked dam aj vypnute PDA do kolisky hned sa zapne a aj ActiveSync. Da sa to nejak vyriesit aby sa nezapinalo?
[/QUOTE]
zkus odpojit USB... (nebo vypnout PC)...a bude se v kolibce jen nabijet
Pri zapnutym PC se samo zapina...
[QUOTE="markjag"]
Su to len detaili ale pomoze my ich odstranenie.
DIky.

Jaj a to lent ak btw moje PDA nevidi moj notebook cez WiFI a nechapem preco ale zmieril som sa s tym.....[/QUOTE]
markjag (386)|4.8.2005 14:43
To fakt nik iny nic nevie? Totiz odpajat Kolisku z USB alebo odpajat z nej napajanie my pride neprakticke......
space_cowboy (336)|4.8.2005 14:49
..kedze PDA po zasunuti do kolisky spusta Active Sync co tak toto? ;)
Milan Švec (938)|4.8.2005 18:56
Činnost ActiveSync po připojení (PDA k PC) a během něho se ovládá jeho (= ActiveSync) nastavením. Všechno je (jako tady už obvykle) popsané v návodech na první stránce ce4you v sekci "ZAČÍNÁTE? ČTĚTE!" Je to vpravo na kraji uprostřed a hned třetí řádek shora. Když se to člověk postupně naučí (najít a používat), docela dost se pak dozví.
No problem, taky jsem se na to kdysi ptal (tenkrát to tam nebylo, teď už jo).