Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Výhody a nevýhody instalace softu na SD

macula_ce4you (691)|2.8.2005 10:26
Z důvodů, které jsem probíral zde, jsem většinu programů instaloval na kartu. Kromě problému se zástupci v menu Start zde, jsem narazil na další problém.
Pokud nechám spuštěný nějaký program /např. eWallet/ a PDA vypnu, tak po znovuspuštění už ho nemůžu nějak rozchodit. Pomůže jen SR.
V instalaci na SD je pro mě zřejmá jen jedna výhoda a to ušetření místa v RAM.

Jaké máte zkušenosti vy ostatní s instalací na SD?
hybo (3107)|2.8.2005 10:29
ja jen dobre, protoze zasadne vzdy vse ukonculu a tak mi bezi jen to nejnutnejsi, tedy today pluginy a ty nemam samozrejme na SD karte...to, co se Ti deje je proto, ze kadra se pri vypnuti "odpoji" a pri zapnuti pripoji, ale ne hned a ten malej rozdil muze udelat problem...
Cake (68)|2.8.2005 10:58
Také jsem měl problémy s ikonami zástupců v menu Start, tak tam už žádný programy z SD nedávám. Ale posledním dobou mi nějaké aplikace na kartě hlásí při spuštění chybu a pomůže jen přepsání souboru .exe nebo rovnou přeinstalování. Tak nevím, vypadá to na formát karty.
Jerry Salcer (197)|2.8.2005 12:23
To je tím, že po zapnutí si pda musí kartu nejdříve osahat a to chvíli trvá. Měl jsem namapované spouštění programu Lingea na HW tlačítko. Jelikož byl Lingea na kartě, při vypnutém PDA ho HW tlačítkem nešlo spustit. Hlásil že nelze najít ....atd. Pokud bylo PDA zapnuté, vše bylo OK. Takže skusit chvíli počkat po zapnutí. Ale pokud je eWallet chráněná heslem, pak se to asi po zapnutí popere a vytuhne.