Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Poskrabany displej u iPaqu

Guest

Aj ja mam ten problem s prachom !da sa voako rozobrat ten obal a vybrat otdial ten prech?robia to niekde alebo sa to da aj po domacky!lukas
    odpis
    kasko@centrum.sk
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2003

No, vzhledem k tomu, ze tezko nekde prodejce obhaji poskrabani displeje behem mesicniho pouzivani jako "obvykle opotrebeni" tak imho je dost velka sance uspet (za tri mesice bezneho pouzivani by tedy byl iPaq za 20k bez dane na vyhozeni diky dost ojetemu displeji). Nehlede na to, ze nikde v navodu neni doporuceni o pouzivani ochranne folie (navic Compaq) ani zadnou nevyrabi. Takze vesele reklamujme, od toho ten zakon mame...

Honza

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2003

Ahoj,

Jen sem chtel pochvalit ty folie od Sunnysoftu. Mam tam jednu uz dele jak mesic a pres intenzivni pouzivani je porad pouzitelna bez vetsiho poskrabani a zmatneni. A drzi perfektne.

H.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

Souhlasím s Yenem. Po měsíci používání iPAQa se prostě začínaji objevovat rýhy na displeji a to hlavně kde se tahá se stylusem (vpravo na liště). Když jsem to viděl, tak jsem byl v první chvíli úplně vyřízenej. A myslím si, že reklamace je skoro na místě. Měl jsem Psiona Revo, Palma m515, a HP Jornada 720, ale tohle jsem na nich ani náhodou neměl ani po roce používání. Proto jsem při koupi iPAQa hodil za hlavu nějaký folie (věděl jsem o nich). Teď jsem urgente objednal folie a budu rád, že jsem si toho všiml včas. Ještě mě napadá, není to stylusem??? A jestli někdo máte třeba Toshiba E740, jestli je to to samý??

Carlos

Guest

folie z laserovych tiskaren nebo z meotaru jsem na IPAQ vyzkosel a jde to. Navic z folie A4 se da nastrihat minimalne 6 folii[]

Nováček
    Registrace
    May 2003

Folie maj na www.pdaplanet.cz vcera jsem tam jednu kupoval na Ipaq1915

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

folie z laserovych tiskaren nebo z meotaru jsem na IPAQ vyzkosel a jde to. Navic z folie A4 se da nastrihat minimalne 6 folii[]
    Jo jde to s kopirovacima foliema, a vydrzi vic nez ty koupeny. Ale to neni ta nejlepsi alternativa. Ke kazdymu iPAQu dostanete dva stylusy. Vyzkousel jsem oba dva a rejpou do displeje (folie) uplne stejne. Az ted jsem koupil ten "Metal stylus 3in..." a az v tu chvili, kdyz jsem ho vyzkousel, tak jsem poznal, ze to neni nicim jinym (drapani displeje) nez "ORIGINAL STYLUSEM"!!! Proc nedaji k takovymu kapesnimu pocitaci za 20tisic lepsi stylus nez ten "original"?? Vyrobne musi stat cca 2 Kc a takovej PPC by si podle me zaslouzil neco lepsiho. Vrele doporucuji pri koupi iPAQa koupit minimalne "Metal stylus 3in...".

Carlos

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Poskrabany DISPLAY!!!!
    Od kasko7 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-01-2007, 11:02
  2. Jak opravit poskrabany displej?
    Od simir_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 09-09-2005, 08:40