Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pripojeni GPRS z MDA Compact

mikn (18)|1.8.2005 14:29
Mam takovy problem a uz nevim co jeste udelat aby to slapalo.. Konferu jsem celou prolezl, ale bohuzel, uspech se nedostavil.. Potrebuji se pripojit primo z MDA na internet.. Kdyz se pripojim pres GPRS chodi mi ICQ, ale v IE mi to pise "Stranka, kterou hledate nemuze byt zobrazena". ConnMgr tam mam.. Muze mi nekdo napsat jak to mate nastavene.. Predesilam, ze mi to uz tyden slapalo, mam data unlimited.. Pak jsem trochu laboroval s necim a od te doby to nemuzu rozchodit...
GeorgeCZ_ce4you (141)|1.8.2005 14:37
Pomohlo by doplnit typ zarizeni a operacniho systemu, jmeno operatora a alespon naznak toho, s cim jste laboroval :-)
mikn (18)|1.8.2005 14:39
Jeste bych chtel dodat, ze pres activesync se stranka normalne zobrazi, nedostanu se na ni pouze pres GPRS..
mikn (18)|1.8.2005 14:43
Omlouvam se, ze jsem nic blizsiho neuvedl, ale uz v tom lezim dva dny a potreboval bych to rozchodit pred dovolenou.. Jedna se o MDA Compact, v nastavenich mam jedno - Nastaveni internet a druhe - Nastaveni internet GPRS. Zde mam nastaveno - sit pouziva proxy k pristupu na internet a server proxy mam : internet.t-mobile.cz. Operator je T-mobile.
Pavlucha (1496)|1.8.2005 14:47
Tady si vyber CAB podle svého operátora. Nastavuje sice více věcí než jen Internetové připojení, ale víceméně užitečných.
Pavlucha (1496)|1.8.2005 14:48
[QUOTE="GeorgeCZ"]Pomohlo by doplnit typ zarizeni a operacniho systemu, jmeno operatora a alespon naznak toho, s cim jste laboroval :-)[/QUOTE]

... podle názvu diskuse tipuju, že to bude o MDA Compact ;)
GeorgeCZ_ce4you (141)|1.8.2005 14:54
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="GeorgeCZ"]Pomohlo by doplnit typ zarizeni a operacniho systemu, jmeno operatora a alespon naznak toho, s cim jste laboroval :-)[/QUOTE]

... podle názvu diskuse tipuju, že to bude o MDA Compact ;) [/QUOTE]

No jiste ... nazev ... koho by to napadlo :-) /ot
Pavlucha (1496)|1.8.2005 15:02
[QUOTE="mikn"]Omlouvam se, ze jsem nic blizsiho neuvedl, ale uz v tom lezim dva dny a potreboval bych to rozchodit pred dovolenou.. Jedna se o MDA Compact, v nastavenich mam jedno - Nastaveni internet a druhe - Nastaveni internet GPRS. Zde mam nastaveno - sit pouziva proxy k pristupu na internet a server proxy mam : internet.t-mobile.cz. Operator je T-mobile. [/QUOTE]

... no, nevím jak u T-Mobile, ale tu proxy si vypni :!: :!: :!: :D
mikn (18)|1.8.2005 15:05
Ani nevim jak podekovat..., uz to vsechno slape jak ma.. Ja o tech CAB operatoru vedel, ale myslel jsem si ze je nepotrebuju, ze to mam nastavene rucne spravne... Ono uz mi to tyden v kuse taky chodilo.. Na netu sem prolezl co se dalo, byl jsem si jisty ze mam vse OK.. A presto nic.. Po nainstalovani toho CABu to tedy slape... Kdyz se na to divam, nastaveni je stejne.. No jsou veci mezi nebem a zemi... Kdybych tam ten CAB narval hned, usetril bych si spoustu casu... Panove vsem co zareagovali /a to velice rychle/ a meli snahu pomoci moc a moc dik....
Pavlucha (1496)|1.8.2005 15:09
... to nastavení není stejné, teď tam nemáš nastavenej proxy server ... ;)
mikn (18)|1.8.2005 15:10
Je to stejne, ale ta proxy tam ted fakt neni... Ja nekde nasel, ze ji tam mam nastavit, pred tim sem ji tam tusim taky mel... No nic, hlavne ze to slape.., doufam ze po nainstalovani Spb GPRS Monitoru to zase neklekne... :-))
GeorgeCZ_ce4you (141)|1.8.2005 15:31
[QUOTE="mikn"]Je to stejne, ale ta proxy tam ted fakt neni... Ja nekde nasel, ze ji tam mam nastavit, pred tim sem ji tam tusim taky mel... No nic, hlavne ze to slape.., doufam ze po nainstalovani Spb GPRS Monitoru to zase neklekne... :-))[/QUOTE]
Nevim, jestli ti to pomuze, ale me po nainstalovani Spb GPRS Monitoru Eurotel nekleknul a ten samotnej softik se tvari pekne a uzitecne. Doporucuji zapnout si misto today pluginu ikonku v task baru.
Otass_ce4you (15)|4.8.2005 09:49
Malinko offtopic, ale neni uplne od veci...MDA Compact jde synchronizovat - znamena to tedy, ze se mohu pripojit k internetu pres bluetooth a vyuzivat tak internet z meho desktopu?? Mam zatim N-Gage a na tom to tak slo...nastavil jsem si GPRS profil a zapnul BT a mohl jsem surfovat zadarmo klidne cely den dokud jsem byl v dosahu BT v desktop PC...
Pavlucha (1496)|4.8.2005 09:54
[QUOTE="Otass"]Malinko offtopic, ale neni uplne od veci...MDA Compact jde synchronizovat - znamena to tedy, ze se mohu pripojit k internetu pres bluetooth a vyuzivat tak internet z meho desktopu?? Mam zatim N-Gage a na tom to tak slo...nastavil jsem si GPRS profil a zapnul BT a mohl jsem surfovat zadarmo klidne cely den dokud jsem byl v dosahu BT v desktop PC...[/QUOTE]


Jasně, každé PDA s možností BT synchronizace (tedy víceméně vybavené BT) lze přes desktop připojit k netu.