Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spouštění průzkumníka společně s IE

Mark314 (232)|31.7.2005 17:54
Nedávno jsem měl prográmek, který při spuštění IE otevřel stránku s nějakými odkazy na stránky o PDA atd... už nevím jak se jmenoval... odinstaloval jsem ho a teď když otevřu IE tak se mi společně s ním otevře i průzkumník... nevíte jak by se to dalo zrušit?? Hard reset s novou instalací se mi nechce, protože už tam toho mám mrtě nainstalovanýho a jsem moc líný to vše dávat zase dohromady a nastavovat...
st.tom_ce4you (365)|1.8.2005 14:16
[QUOTE="Mark314"]Nedávno jsem měl prográmek, který při spuštění IE otevřel stránku s nějakými odkazy na stránky o PDA atd... už nevím jak se jmenoval... odinstaloval jsem ho a teď když otevřu IE tak se mi společně s ním otevře i průzkumník... nevíte jak by se to dalo zrušit?? Hard reset s novou instalací se mi nechce, protože už tam toho mám mrtě nainstalovanýho a jsem moc líný to vše dávat zase dohromady a nastavovat...[/QUOTE]


Dělá to "Start Page" ve všech verzích. Najdi si v file exploreru ve složce Windows\default.html a nech si ji zobrazit v internet exploreru. Jdi do tools-options a u Home Page zvol tlačítko "Use current" a je to.
;)
Mark314 (232)|1.8.2005 19:05
st.tom-> jo "Start Page" to je on :yes: ... Už to funguje... dík moc:D