Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zmizel otazník z klávesnice

Myslik (9)|31.7.2005 10:32
Něco pro pobavení, i když to zrovna k potrhání moc není. Flashnul jsem BA (Modrého anděla/Qteik 9090/MDAIII a pod.) nejnovější verzí s WMP10 . Vše v pohodě - maká jak víno, až na jeden jediný problém. Z klávesnice (dotykové) zmizel otazník - totálně. V žádné nabízené formě (ELeng, EN, 123 atd.) prostě není. Flashnul jsem BA starší verzí, určenou pro WWE a otazník opět scházel. Stalo se to někomu? Jestli ano tak co se s tím dá dělat?
stoupa88 (97)|31.7.2005 15:10
urcite jsi zkusil zda neni nekde pod shift nebo v ciselne /123/ ???
Myslik (9)|31.7.2005 15:29
[QUOTE="stoupa88"]urcite jsi zkusil zda neni nekde pod shift nebo v ciselne /123/ ???[/QUOTE]Fakt, vsechny slozky a moznosti jsem prolezl a otaznik je fuc. Zkousel jsem taky, jestli neni schovan pod nejakym jinym symbolem, ale kde nic tu nic. Neni to nic bez ceho bych nemohl zit, ale je to tak nebo tak k nasr... .
Zdenek Malinsky (9781)|31.7.2005 15:37
V LEng Keyboard je otazník ve spodní písmenné řadě a to :
u české klávesnice po stisknutí Shift zleva N M ? :
u anglické klávesnice po stisknutí Shift je z leva N M < > ?

Pokud není, zkus windowsácké "vystoupit a nastoupit", tedy odinstalovat, SR a znovu nainstalovat LEng.
Myslik (9)|31.7.2005 18:45
Díky všem za rady. Vyřešil jsem to trochu krkolomně - vykuchal jsem anglický ExtendedROM určený pro v.140 a do něj jsem nacpal dvě složky z původního eurotel. ExROMu (Customize a EurotelButon9). Přístroj jsem znovu kompletně flashnul a záhada otazníku se nekonala. Byl na svém místě, tedy přesně tam kde uvedl Zdeněk Malínský a kde jsem ho před touto rošádou marně hledal. K něčemu bylo zmizení otazníku dobré - oživil jsem si tvorbu vlastního ExtendedROMu, což jsem naposled dělal asi před čtyřmi roky na Qteku 1010.
hybo (3107)|31.7.2005 18:57
[QUOTE="Myslik"]..., což jsem naposled dělal asi před čtyřmi roky na Qteku 1010.[/QUOTE]

to snad ne ;)
Zdenek Malinsky (9781)|31.7.2005 19:13
[QUOTE="Myslik"]Zdeněk Malínský[/QUOTE]Jsem Malinský - nejdřív s krátkým měkkým, potom dlouhým tvrdým. :D
Myslik (9)|31.7.2005 20:13
[QUOTE="Zdenek Malinsky"][QUOTE="Myslik"]Zdeněk Malínský[/QUOTE]Jsem Malinský - nejdřív s krátkým měkkým, potom dlouhým tvrdým. :D [/QUOTE]Omlouvám se za zkomolení jména
Zdenek Malinsky (9781)|31.7.2005 22:39
To byl vtip s i a ý. ;)
Hlavní ovšem je, že jsi našel otazník. Bez toho se v diskuzích nedá na nic zeptat, ale jen něco tvrdit nebo poradit.