Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync a Bluetooth - vysoke COM porty

mic_ce4you (4)|24.1.2003 04:07
Halo, halo,

pomozte mi prosim nekdo se synchronizaci pres bluetooth. Bluetooth adapter v pocitaci ma port COM34, ale v ActiveSync muzu vybrat jen COM1 a COM2 [:(].

dik
mic
PavelR. (2184)|24.1.2003 09:56
Vetsina BT adapteru vytvori po instalaci virtual COM porty (tj. meli byt viditelne i v jinych aplikacich - napr. ActiveSync) mezi kterymi pak muzete vybrat ten, ktery podporuje serial profile a na nem uskutecnit synchronizaci (u AS plati omezeni, ze to musi byt COM ne vyssi nez COM9). Vetsina SW rovnez umoznuje zmenu profilu na jednotilvych portech. Pokud ale vidite v AS jen COM1 a COM2 nebude asi vse v poradku. Predpokladam, ze mate na PC dva fyzicke seriove porty, je to tak?

PavelR.
null (0)|24.1.2003 10:51
Je to opravdu tak jak Vam rikal kolega v predchozi odpovedi. Kdyz jsem si preinstalova BT adapter a ma nejaky rozumny COM tak to zacne pracovat. Ja mam vsak jeste jeden problem a to ten, ze BT se snazi prres ten port pripojit, ale vypadne to na to, ze spojeni nelze navazat nobo se nejedna o kompatibilni zarizeni. Pres USB je synchronizace OK.
Jakub[:sarcastic:]
mic_ce4you (4)|24.1.2003 16:46
aha omezeni na COM9. To je dost blbe protoze ja nemuzu nastavit mensi cislo COM portu nez 33 [:O] na tom adapteru. Mate jeste nejakou radu ?

mic
pagino (160)|26.7.2005 17:40
ja som mal ten isty problem. hned nazaciatku treba od BT na PC nainstalovat ovladace, BT tam nepichnut skor ako budu ovladace nainstalovane, stavalo sa mi to na WinXP + SP2. Ak sa nenainstaluju ovladace od vyrobcu tak si bude vytvarat win stale nove com porty. odporucam reinstalaciu win
Pavlucha (1496)|26.7.2005 18:31
.... no, na to, že jde o dva roky starou diskusi ... :D

Každopádně by mělo stačit stáhnout a nainstalovat ActiveSync 4.0.

Doplňuju link