Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Verzia ROM u ACER n50.

pagino (160)|31.7.2005 09:14
Zdravim, instaloval som si InterWrite 8.6 a mal som na vyber instalaciu pre 2 ROM pamate. Jedna bola s verziou 1.00.09 a druha 1.00.10. Ja mam 1.00.09. To znamena ze vysiel nejaky update? kde ho najdem? pozeram som na strankach acer-u ale nic tam nebolo a ani google nic nenasiel. diky za pomoc
illy (16)|31.7.2005 10:34
ano je novejsi verze ale kdyz tak koukam pda mas jen chvilku a podle dotazu co si jsem posledni tyden napsal nevim jestli je nej napad aby sis to menil. jinak ale odkaz mas tady a priste zkus hledat zde na foru me to zabralo 1 minutu :) http://csd.acer.com.tw/SI/Download2.nsf/HandHeldWeb?Ope+...+40&Collapse=2#2
pagino (160)|31.7.2005 10:43
okey teda, sak ja to skusat nebudem, ja som sa pytal len zo zvedavost. Oplati sa to vobec updatnut?
illy (16)|31.7.2005 10:48
no uprimne nepoznal jsem rozdil. udate by se mel provadet pouze tehdy pokud se zarizenim mas nejaky problem a nebo pokud dojde k nejakym velkym a pro uzivatele k lepsim zmenam :)
pagino (160)|31.7.2005 13:38
takze nebudem to skusat, zatial mi ide vsetko vpohode.
combat2 (21)|4.8.2005 12:36
Zdravím všetkých Aceristov.
Lili- ktorý update si použil ? wwe alebo cht ?
Nahrával si predtým aj n50 eBoot Image ?
V návode to tuším doporučujú.
Moja angličtina neni nič moc, keby si mohol napísať stručný postup, bol by
som Ti veľmi vďačný.

Má už skúsenosti s novým updatom aj niekto iný ?
Ja ho chcem hlavne kvôli oprave pre SKYPE.
illy (16)|4.8.2005 13:16
Pouzil jsem verzi WWE je to En verze :)
Postup na karte SD nebo MMC karte si vytvor slozku Acer_n50 do ni nakopiruj ten image soubor. zapoj PDA do site a pro jistotu ho mej nabite na plnou kpacitu baterie, ale i pres to ho nech porad v zasuvce at do nej jde stava. Zasun kartu do slotu a zapni pda tlacitkem na zapnuti.Zmackni talcitko 1 a 4 a drz je a potom jeste tlacitko na soft reset je to kombinace jako pri hard resetu. Potom jeste zmackni tlacitko na zapnuti PDA stihnout do 3 sekund od hard resetu drz ho te doby nez ti nabehne ze se zacina update asi 5 - 10 sekund. Tot vse trva to asi 15 minut pokud potom se to samo resetne a nabehne jako kdyz si dostal nove PDA. :)) Snad jsem na nic nezapomel. Upozornuji ze UPDATE delate na vlasni nebezpeci a za pripadne poskozeni vaseho PDA nenesu zadnou opovednost. Snad jsem to napsal vse tak jak to ma byt delal jsem to pred dlouhou dobou. Jo a skype funguje jak ma i telefonovani i chat:))
illy (16)|4.8.2005 13:17
a jeste neco nejsem Lili ale illy :)))
combat2 (21)|4.8.2005 13:55
;) Ďakujem a sorry za ten preklep v mene:)
illy (16)|4.8.2005 13:59
Nemas zac a doufam ze ti to pujde :))
Kenny Killer (13)|5.8.2005 20:36
prosimte potreboju radu najde mi ten upgrade na aceru,kdyz postupuju jak pises tam mi bootloader napise ethernet downloading a nic a muzu to tak nechat treba celej den a nebo kdyz to dam do usb tak to napise usb downloading ale z karty nic,jak to mam prosim udelat,kde je chyba ?diky moc
cocmonka (2)|24.4.2006 23:36
Zkus jinou pametovou kartu. Ja to zkousel instalovat z CF 64MB a mel jsem podobny promlem. Z 512MB SD to slo ale v pohode.