Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Verzia ROM u ACER n50.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Zdravim, instaloval som si InterWrite 8.6 a mal som na vyber instalaciu pre 2 ROM pamate. Jedna bola s verziou 1.00.09 a druha 1.00.10. Ja mam 1.00.09. To znamena ze vysiel nejaky update? kde ho najdem? pozeram som na strankach acer-u ale nic tam nebolo a ani google nic nenasiel. diky za pomoc

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

ano je novejsi verze ale kdyz tak koukam pda mas jen chvilku a podle dotazu co si jsem posledni tyden napsal nevim jestli je nej napad aby sis to menil. jinak ale odkaz mas tady a priste zkus hledat zde na foru me to zabralo 1 minutu http://csd.acer.com.tw/SI/Download2.nsf/HandHeldWeb?Ope+...+40&Collapse=2#2

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

okey teda, sak ja to skusat nebudem, ja som sa pytal len zo zvedavost. Oplati sa to vobec updatnut?

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

no uprimne nepoznal jsem rozdil. udate by se mel provadet pouze tehdy pokud se zarizenim mas nejaky problem a nebo pokud dojde k nejakym velkym a pro uzivatele k lepsim zmenam

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

takze nebudem to skusat, zatial mi ide vsetko vpohode.

Nováček
    Registrace
    May 2005

Zdravím všetkých Aceristov.
    Lili- ktorý update si použil ? wwe alebo cht ?
    Nahrával si predtým aj n50 eBoot Image ?
    V návode to tuším doporučujú.
    Moja angličtina neni nič moc, keby si mohol napísať stručný postup, bol by
    som Ti veľmi vďačný.

Má už skúsenosti s novým updatom aj niekto iný ?
    Ja ho chcem hlavne kvôli oprave pre SKYPE.

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Pouzil jsem verzi WWE je to En verze
    Postup na karte SD nebo MMC karte si vytvor slozku Acer_n50 do ni nakopiruj ten image soubor. zapoj PDA do site a pro jistotu ho mej nabite na plnou kpacitu baterie, ale i pres to ho nech porad v zasuvce at do nej jde stava. Zasun kartu do slotu a zapni pda tlacitkem na zapnuti.Zmackni talcitko 1 a 4 a drz je a potom jeste tlacitko na soft reset je to kombinace jako pri hard resetu. Potom jeste zmackni tlacitko na zapnuti PDA stihnout do 3 sekund od hard resetu drz ho te doby nez ti nabehne ze se zacina update asi 5 - 10 sekund. Tot vse trva to asi 15 minut pokud potom se to samo resetne a nabehne jako kdyz si dostal nove PDA. ) Snad jsem na nic nezapomel. Upozornuji ze UPDATE delate na vlasni nebezpeci a za pripadne poskozeni vaseho PDA nenesu zadnou opovednost. Snad jsem to napsal vse tak jak to ma byt delal jsem to pred dlouhou dobou. Jo a skype funguje jak ma i telefonovani i chat)

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

a jeste neco nejsem Lili ale illy ))

Nováček
    Registrace
    May 2005

Ďakujem a sorry za ten preklep v mene

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Nemas zac a doufam ze ti to pujde )

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

prosimte potreboju radu najde mi ten upgrade na aceru,kdyz postupuju jak pises tam mi bootloader napise ethernet downloading a nic a muzu to tak nechat treba celej den a nebo kdyz to dam do usb tak to napise usb downloading ale z karty nic,jak to mam prosim udelat,kde je chyba ?diky moc

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Zkus jinou pametovou kartu. Ja to zkousel instalovat z CF 64MB a mel jsem podobny promlem. Z 512MB SD to slo ale v pohode.

Podobná témata

1. Ma X500 (nie + verzia) EDGE?
    Od Jeremi_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-09-2007, 09:31
  2. Widcomm BT verzia
    Od bobby333 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-10-2005, 14:15
  3. Beta-verzia Skype pre Smartfouny.
    Od pdq v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1