Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Úroveň podsvícení ve WM2003?

robox_ce4you (102)|30.7.2005 16:07
Zajímalo by mne, zda nejde měnit úroveň podsvícení třeba nějakou změnou v registru. Někdy bych potřeboval aby Pocket svítil o trochu míň.
Brco_ce4you (447)|31.7.2005 12:00
Na to netreba zasah do registra. Napr. v iPAQu je SETTINGS/BACKLIGHT a tam neni problem nastavit podsvietenie.

Inak pokial nahodou pouzivas SPB Pocket Plus, tak ten to umoznuje a nemusis ani vediet cestu k nastaveniu.
Zdenek Malinsky (9781)|31.7.2005 12:10
[QUOTE="Brco"]SPB Pocket Plus, tak ten to umoznuje a nemusis ani vediet cestu k nastaveniu.[/QUOTE]SPB Pocket+ má na today skvělý regulátor osvětlení (nejlepší, co znám), bohužel změnit defaultní nastavení osvětlení neumí. Pokud má PDA 5 stupňů osvětlení, reguluje tak i SPB+, pokud jich má např.15, i SPB jich použije 15.
Změna regulace osvětlení není možná ani zásahem v registrech (alespoň jsem o tom nikde nenašel zmínku).
robox_ce4you (102)|31.7.2005 13:08
V Ipaqu jsem ten regulátor měl. Ale v Asus MyPal není, proto se sháním po nějaké možnosti regulovat to podsvícení jinak.
baz_ce4you (44)|31.7.2005 13:29
[QUOTE="robox"]V Ipaqu jsem ten regulátor měl. Ale v Asus MyPal není, proto se sháním po nějaké možnosti regulovat to podsvícení jinak.[/QUOTE]

Ale je ;)

Jenom je trochu nekde jinde...

Settings -> Asus Settings -> dolni zalozka Multimedia -> horni zalozka display

a tam je uz mozne nastavit podsviceni...
Zdenek Malinsky (9781)|31.7.2005 13:51
Regulaci osvětlení umí na today, kromě SPB Pocket +, také Omega One Battery Pack Pro, žel není zdarma.
Pro rychlejší přístup k defaltnímu nastavení osvětlení v PDA si můžeš nastavit třeba HW tlačítko nebo tlačítko WisBaru. Je to potom rychlejší a pohodlnější, než start-settings....
robox_ce4you (102)|31.7.2005 14:19
[QUOTE="baz"][QUOTE="robox"]V Ipaqu jsem ten regulátor měl. Ale v Asus MyPal není, proto se sháním po nějaké možnosti regulovat to podsvícení jinak.[/QUOTE]

Ale je ;)

Jenom je trochu nekde jinde...

Settings -> Asus Settings -> dolni zalozka Multimedia -> horni zalozka display

a tam je uz mozne nastavit podsviceni...[/QUOTE]

A to máš OS WM2003 a nebo WM2003 SE? Já totiž Asus Settings nikde nemám.
baz_ce4you (44)|31.7.2005 15:17
WM2003SE pro Asus a716 ani neexistuje...

Takze na 99% mame i stejnou ROMku...

Ale urcite mas pri spusteni system na spodni liste takovy domecek, kdyz na nej tapnes, tak ti vybehnou moznost -> viz screenshot...

a tam uz je asus settings... pak uz jenom postupovat jak jsem psal vyse
00079972_asus_setings_ovq6.jpg
robox_ce4you (102)|31.7.2005 15:35
Super! No tak to se musím sám sobě smát. Ve firmě jsme 3 kdo máme MyPal a nikdo o tomhle nevěděl a jen jsme skuhrali nad tím, že se úroveň podsvícení nedá měnit. No tak to je gól. Díky :D :D :D