Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Bez baterky s napajanim?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Len tak ma napadlo - funguje Pocket PC bez baterky a pripojeny do el. siete? Este som to neskusal
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Myslím, že ne, ale nechápu, k čemu by to bylo dobré, v čem vidíš výhodu provozu na síť u PDA bez baterie. To jsi koupil kradený v bazaru? :O

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Nie, nekupoval som to nikde v bazare. Je cisto novucicky.

Len ma to tak zaujima, ci je to mozne napr. tak ako v notebooku, ist bez baterky len na napajani.
    K comu by to bolo dobre? Co ja viem, no napr. v setreni baterie.

Ja si myslim tiez ze to fungovat nebude, ale neviem, co to urobi, ked to vyskusam. Tak ja len tak, ci je to mozne. :-)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Já bych to raději ani nezkoušel.
    Nechávat PDA dobíjet delší dobu v kolíbce nebo na nabíječce se nemusíš bát. Je tam "automatika", která to ohlídá. Já takto postupuji u iPAQ 4150 skoro 15 měsíců a žádný úbytek kapacity nesleduji. Odpoledne (večer) po návratu z práce dám PDA na kolébku. Data v PDA se sesynchronizují s notebookem a zároveň nabíjím. Mám SPB Time screen saver, takže mi slouží PDA i jako hezké stolní hodiny. Ráno, když odcházím do klokotu života, mám PDA plně nabité a data aktualizovaná.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

v principu to jde, i kdyz samozrejme ne u kazdeho, nic s tim neskazis....hlavni problem casto v tom, ze je to machanicky zarizeno tak, aby to neslo...predpoklada se, ze kdyz mas vybranou baterii, jdes neco delat a to je lepsi bez napajeni...vetsinou je tam mikrospinac...nekdy dva...ale samozrejme, nemusi to jit ani tak...

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

U li-ion baterie PDA šetřit nemusíš. Připadá mi to zytečná úvaha. Na parádu není, tak to používej. Neboj, ono to vydrží.

Podobná témata

1. n30 Vymena baterky
    Od bero v sekci Acer
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 26-06-2008, 09:55
  2. zahřívání baterky u Tytna
    Od pkucto v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-06-2007, 09:26
  3. vytahnuti baterky z Acer n50 = HR?
    Od cubas_ce4you v sekci Acer