Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Program na odinstalovavani

rk9 rk9 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Nainstaloval jsem si jednu utilitku (HandyShortcuts - zobrazuje pouzite aplikace na hl. obrazovce) Chtel jsem ji odinstalovat, ale nepovedlo se ( muzete poradit jak to dostat z FS 720? Acticesinc uz ji nevidi a samotna aplikace v PDA "pridat odevrat" to neodinstaluje.

Jakym programem to odstranit nebo jak? Pry to umi PHM registry?? Je nejaky takovy programek co to umi....
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Znova ji nainstalujte, a pak odskrtnete v nastaveni Today pluginu a pote odinstalujte.

rk9 rk9 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Dekuji moc za radu, povedlo se. :yes:

Ale mam jeste jeden problem instaloval jsem jednu aplikaci (kalkulacku Calc98) vytvorilo to dva programy a kdyz jsem ji odinstaloval tak se odstranil jen jeden a aten druhy zustal s tim ze uz to nejde otevrit.
    I proto jsem se ptal zda je nejaky program na odinstalovani...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nevím, jak je to u Looxe, ale v iPAQu mám v Start-settings-system utilitku Remove Programs, tak pokud tam je něco podobného, tak zkus tím. Možná, že tam ten soft máš jen 1x (nejspíš), ale ve windows/start menu/programs asi budou 2 zástupci (.lnk). Ještě dotaz k té kalkulačce - jak jsi ji instaloval, co to bylo za soubor?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

A taky je vhodné v nějakém editoru registrů např. PHM RegEdit vyhledat podle názvu všechny odkazy na odinstalovávaný program v registru a vymazat je. Zpravidla tam i po odinstaoování dotyčného programu nejméně jeden zůstává.

P.

rk9 rk9 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Ja zase nejsem uplne blbej Prave ze jsem tu karkulku zkousel odinstalovat jak pres Activesync, tak i v PDA pres Odebrat programy, ale nepovedlo se. To je ta kalkulacka: Calc98 5.3

Chtel jsem vyzkouset PHM registry, ale nepovedlo se mi ho naistalovat, instalnul se do kompu a do PDA ne ( ale mozna jsem nekde udelal chybu, nevim zkusim to jeste jednou.

Podobná témata

1. aky program...
    Od skkubo v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-03-2009, 08:29
  2. Program na SMS
    Od soptik21 v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-12-2007, 21:49
  3. RSS TV program do PDA
    Od Majkl7_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC