Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Program na odinstalovavani

rk9 (78)|29.7.2005 17:27
Nainstaloval jsem si jednu utilitku (HandyShortcuts - zobrazuje pouzite aplikace na hl. obrazovce) Chtel jsem ji odinstalovat, ale nepovedlo se :(( muzete poradit jak to dostat z FS 720? Acticesinc uz ji nevidi a samotna aplikace v PDA "pridat odevrat" to neodinstaluje.

Jakym programem to odstranit nebo jak? Pry to umi PHM registry?? Je nejaky takovy programek co to umi....
beecher (9270)|29.7.2005 17:36
Znova ji nainstalujte, a pak odskrtnete v nastaveni Today pluginu a pote odinstalujte.
rk9 (78)|29.7.2005 21:42
Dekuji moc za radu, povedlo se. :yes:

Ale mam jeste jeden problem instaloval jsem jednu aplikaci (kalkulacku Calc98) vytvorilo to dva programy a kdyz jsem ji odinstaloval tak se odstranil jen jeden a aten druhy zustal s tim ze uz to nejde otevrit.
I proto jsem se ptal zda je nejaky program na odinstalovani...
Zdenek Malinsky (9781)|29.7.2005 23:11
Nevím, jak je to u Looxe, ale v iPAQu mám v Start-settings-system utilitku Remove Programs, tak pokud tam je něco podobného, tak zkus tím. Možná, že tam ten soft máš jen 1x (nejspíš), ale ve windows/start menu/programs asi budou 2 zástupci (.lnk). Ještě dotaz k té kalkulačce - jak jsi ji instaloval, co to bylo za soubor?
Paullus_ce4you (400)|30.7.2005 08:37
A taky je vhodné v nějakém editoru registrů např. PHM RegEdit vyhledat podle názvu všechny odkazy na odinstalovávaný program v registru a vymazat je. Zpravidla tam i po odinstaoování dotyčného programu nejméně jeden zůstává.

P.
rk9 (78)|30.7.2005 10:12
Ja zase nejsem uplne blbej :D Prave ze jsem tu karkulku zkousel odinstalovat jak pres Activesync, tak i v PDA pres Odebrat programy, ale nepovedlo se. To je ta kalkulacka: Calc98 5.3

Chtel jsem vyzkouset PHM registry, ale nepovedlo se mi ho naistalovat, instalnul se do kompu a do PDA ne :(( ale mozna jsem nekde udelal chybu, nevim zkusim to jeste jednou.