Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Reg. kód do Pocket Informantu???? prosím radu u PDA FS

RV_ce4you (27)|28.7.2005 21:59
Chtěl bych se Vás všech zeptat, četl jsem, že pro uživatele Fujitsu Siemens PDA je Pocket Informant zdarma, ale jaksi nemohu nikde, ani na stránkách Siemensu najít něco, co by mi sdělilo reg. kód, který pak vložím na PDA do programu. Poradíte mi někdo???, mám krátce FS720-ku. Předtím jsem měl LOOX-e 600 a tam jsem to ještě nepoužíval. Děkuju moc.
;)
Dzejkob (286)|28.7.2005 22:55
[QUOTE="RV"]Chtěl bych se Vás všech zeptat, četl jsem, že pro uživatele Fujitsu Siemens PDA je Pocket Informant zdarma, ale jaksi nemohu nikde, ani na stránkách Siemensu najít něco, co by mi sdělilo reg. kód, který pak vložím na PDA do programu. Poradíte mi někdo???, mám krátce FS720-ku. Předtím jsem měl LOOX-e 600 a tam jsem to ještě nepoužíval. Děkuju moc.
;) [/QUOTE]

To si bohuzel cetl spatne. Pokud si to videl v recenzi tady na ce4you, tak tam je chyba, ktera uz je ale davno opravena-informace o plne verzi Informantu je preskrtnuta.
macula_ce4you (691)|29.7.2005 18:52
Toto bylo možné jen na LOOX 600 - 610 a jenom se starší verzí Pocket Informantu. Stačilo ho stáhnout a nainstalovat. Nemusel jsi žádný kód zadávat, protože PI nějakým způsobem rozeznala že se instaluje do LOOXE.
RV_ce4you (27)|29.7.2005 19:26
Jojo :( díky všem. Tak ho holt musím koupit. :?