Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vadná bublina

salvator_ce4you (137)|28.7.2005 14:48
Pokud máme zmeškaný hovor a obdrženou sms, objeví se v taskbaru symbol bubliny. Na ten když klikneme, objeví se nový řádek a v něm ikonka sms a telefonu. Tak by to mělo fungovat. Často se mi však stává, že místo onoho řádku se objeví jakási zdeformovaná bublina v níž místo textu vidíme jen čtverečky. Občas tuto zdeformovanou bublinu vidím i místo textu smsky a tlačítek nabízejících práci s smskou. Pomůže jen restart. Co s tím?
aaischa (660)|29.7.2005 07:35
to se mi taky obcas stane ale pri dalsi sms je to ok.. jakou mas masinu.. me pomohla nova rom ale newim tedse mi to stane tak jednou za ctrnact dni kdyz neco na mda delam, kdyz prijde sms normalne tak je to v poho.. ale jen nomal sms ta bublina urcite ne
Whippy (206)|29.7.2005 08:33
ctverecky se mi zobrazuji take. mam pocit, ze se tak deje pouze pokud mam zmeskany hovor a pride sms ale co s tim taky nevim. :?
salvator_ce4you (137)|29.7.2005 11:50
[QUOTE="aaischa"]to se mi taky obcas stane ale pri dalsi sms je to ok.. jakou mas masinu.. me pomohla nova rom ale newim tedse mi to stane tak jednou za ctrnact dni kdyz neco na mda delam, kdyz prijde sms normalne tak je to v poho.. ale jen nomal sms ta bublina urcite ne[/QUOTE]

Mám MDAc s originální ROMkou 1.01, na FLASH se zatím moc necítím, protože krom té bubliny a občas mizející ikony BT to fachá v pohodě.