Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nahrávání aplikací do Smartphone SPV ???

milennium (336)|22.1.2003 09:05
Nazdar...
Mám menší problém,nebo spíš velký dotaz. Vlastním Smartphone SPV (prodává ho Orange). Je samozřejmně odbloklý takže v tom není problém. Problém je v tom,že do Smartphone se nedají nahrávat aplikace které nejsou certifikované Microsoftem... Takže pár aplikací které se do Smartphone dají nahrát existuje,ale je další spousta aplikací které prostě Smartphone po instalaci odmítne. Vím,že byl zveřejněný návod v nějaké diskusi jak se zbavit tohoto problému,ale bohužel nevím kde a i kdybych věděl tak nevládnu angličtinou...Proto volám "HELP",nevíte někdo o tom,nebo nemáte někdo přímou skušenost jak se dá řešit tento problém ???????
P.S. Link který se věnuje problematice Smartphone: www.bornsloppy.co.uk/

Dík,Jarda.
PavelR. (2184)|22.1.2003 13:45
http://www.modaco.com/smartphone/viewtopic.php?t=13

PavelR.
milennium (336)|22.1.2003 14:22
Pozor to je návod na Hard-Reset !!! To není ono... Potřebuji návod aby po mně přístroj nechtěl jenom certifikovaný soft,protože jinak do SPV nenahraju až na pár aplikací nic...
Pavel Koza (4761)|22.1.2003 14:26
Myslim, ze krome Hard resetu to prave vyresi tento problem... Je to nejaky BUG, ktery se nyni prohlasuje za FEATURE. Proste sice prijdete o vse, co na tom zarizeni je, ale po tom hard-resetu uz by mel byt odblokovany... Ale jen jsem o tom cetl, tak nevim[:)]
PavelR. (2184)|22.1.2003 14:26
Sorry, sekl jsem se pri kopirovani linku. Ted aspon vite jak se dela i HW reset :-)
Napravuji:
http://www.modaco.com/smartphone/viewtopic.php?t=1899&postdays=0&postorder=asc&start=75

PavelR.
milennium (336)|22.1.2003 14:32
Jó to je asi ono,ale bohužel neumím moc dobře anglicky (skoro tedy vůbec),takže si to od někoho musím nechat přelouskat...
Ernest_ce4you (1)|5.2.2003 16:41
Ahoj, jsem trochu mimo - tedy rozhodne ti neporadim s tvym problemem, ale mozna by jsi mohl pomoct ty mne - ja bych si rad ten pristoj co mas ty (resp. jakykoliv Smartphone s Windows - NE PocketPC Phone Ed.) koupil. Muzes mprosim prozradit jak jsi se k nemu dostal, kolik stal, zda u nas funguje a jakej vubec je? Diky moc za jakekoliv info

P.S. Jestli se ti nechce odepisovat sem verejne muzes prosim pouzit muj email (ernest.toth@email.cz)?