Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 48 z 48

Téma: Traffic Info - dopravní situace v PDA nebo telefonu

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od ydev
    Citace Původně odesláno od martinhamr
    Jedno rádio již v Praze vysílá TMC.Tak nevidím jediný důvod za to dát ani jedinou korunu!
    Rozhodne nedavejte TOMTOM se da ukrast a hura na to
    prece se nenechas rozhodit clobrdou, ktery by chtel vsechno superluxus, ale zadarmo :c)
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Já nechci nic zadarmo,mám navigon5 + triceiver pro TMC hlášení od Navigonu.Takže to není žádná láce.Jen nechápu tu nepraktičnost.Proč platit za něco co je jinde gratis.Já zaplatil jen jednorázově při nákupu těch věcí.Víc ani korunu,to jsem chtěl říci.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od martinhamr
    Já nechci nic zadarmo,mám navigon5 + triceiver pro TMC hlášení od Navigonu.Takže to není žádná láce.Jen nechápu tu nepraktičnost.Proč platit za něco co je jinde gratis.Já zaplatil jen jednorázově při nákupu těch věcí.Víc ani korunu,to jsem chtěl říci.
    dobre, nejste spravna cilova skupina pro tento program. ale jsou jini, kteri navignon5 nemaji, nepotrebuji ho, pro ne je mozna tato aplikace vyhovujici. primarne byla tahle aplikace urcena pro pouziti v mobilnich telefonech, ktere nemaji takove moznosti jako PDA.
    co se placeni tyce - pokud mate neomezeny pausal na prenos dat v mobini siti, tak nezaplatite za stazeni a provoz teto aplikace ani korunu.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 12-02-2012, 23:34
  2. Dopravní zpravodajství pro ČR
    Od libor_m v sekci TomTom
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 25-07-2006, 23:35
  3. TMC (RDS) - aktualni dopravni situace
    Od Ludek_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 5