Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Nova Motorola "Moto Q"!

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

U smarfounů to pár lidem takto vyhovuje a stačí nebo se přizpůsobí jejich možnostem. Po přečtení včerejší recenze levných PDA od R.H. jsem přemýšlel o jím propagovaném Symbianu, proč je tolik populární. Myslím, že to je hlavně díky tomu, že Nokia ho cpe skoro do každého mobilu a spousta lidí si kupuje Nokii, protože to je Nokia. :sarcastic: :?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

jiste ze je to tak, dyt donedavna o nem nikdo ani poradne nevedel...jedinej s nim byl Psion...pak se do toho zacali honit dalsi a zacalo to davat jako alternativu toho sveho, lepsi, protoze to umelo vic a s mene starostmi s vyvojem, vetsi univerzalnost a lepsi prechod...ted je to vsude a jelikoz mobilni telefony jsou proste potreba a ma je kazdy (a dle dnesni zpravy je v CR vic GSM telefonu nez lidi a to vcetne kojencu), tak je jasne, ze se proste ten system dostal k velkemu mnozstvi lidi...ja nerikam, ze je spatnej, kdepak, ale rict, ze je nejelpsi a WM jsou na nic....mel jsem P900 od Eriku, nanestesti mi je ukradli drive, nez bych ji prodal...zajimave, dobre na jednu ruku a to jsem vzdy chtel a potreboval alespon v zakladu, ale to je vse...pomale, liine, bleee...ale i tak bych nerekl, ze je to nanic a ze WM je lepsi...jenze nekteri si proste nevidi na oba telesne otvory a tak nevi, co kterou stranou vyleti...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Tak dle MS Mobiles nebude Moto Q uvedeno az 1Q/2006 jako je uvedeno i na strankach motoroly, ale jiz v 12/2005 a duvedm je uvadeni dalsich konkurencnich zarizeni na trh a tak motorola prej nechce zaspat...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-05-2007, 22:23