Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Opožděné sms

Wayne_ce4you (199)|26.7.2005 21:20
Zdravím, nevíte někdo jestli je chyba v nastavení mašinky, když mi chodí smsky až se tříhodinovím zpožděním. A to i přesto, že signál mám plný a odesilateli té smsky přijde ve výpise "Doručeno". Rozhovor je pak tažen na celý den. A já nevím co s tím. Operátora mám T-Mobile.
Kavy (374)|27.7.2005 00:46
Tak SMS se stali nespolehlivé i mě.Prohledával jsem lehce forum.A pamatuji si jen to,že se Outlok nemá zavírat do oznámení,že "Zpráva byla odeslána".
Vim,že víc nevím.
beecher (9270)|27.7.2005 10:01
OT: Neni jednodussi si po vice jak 2 SMSkach radeji zavolat? Vyjde to vetsinou levneji... ;)
Kavy (374)|27.7.2005 10:39
OT:Někdy člověk prostě netuší,že to budou víc jak dvě SMS ;)
Wayne_ce4you (199)|27.7.2005 11:03
[QUOTE="Kavy"]Tak SMS se stali nespolehlivé i mě.Prohledával jsem lehce forum.A pamatuji si jen to,že se Outlok nemá zavírat do oznámení,že "Zpráva byla odeslána".
Vim,že víc nevím.[/QUOTE]

Tady nejde o to co já odešlu...to přijde tomu komu to posílám hned.
Tady jde o to, co mi má přijít. To mi chodí i tři hodiny. A to jsme to zkoušely když stojíme vedle sebe.
Koukám na to jak mi ji odesílá, na displeji mu to píše "Doručeno", ale mě nic.

To kdybych si domlouval rande na šestou někde, čekal bych na odpověď doma a v osm by dolétla sms že ANO s tím, že byla odeslána v 16:15 ....to bych tu mašinku ROZKOPAL!! Vy NE?
beecher (9270)|27.7.2005 11:29
1. Problem muze byt u operatora na jeho SMS centru (hlavne, kdyz se posilaji SMSky mezi dve ruznymi operatory, pak je dorucenka o tom, ze byla SMS dorucena do centra druheho operatora)
2. Problem muze byt v tom, ze zrovna, kdyz ma ta SMS prijit, datujes, takze ta SMS nema jak prijit...

Ad pocet SMS: Pokud je po druhe SMSce vyzadovana odpoved, tak zavolam, ni? ;)
RStein (2012)|27.7.2005 11:46
Podezrele je, ze dostanete dorucenku. Na strane GSM operatora je pomerne slusne osetreno, kdy se zprava povazuje za dorucenou - to znamena, ze pravdepodobne vase MDA II SMS opravdu obdrzi.

Krome toho, co psal kolega Beecher.

1) Neinstaloval jste nejakou aplikaci, ktera pridava SMS filtr?

2) Zkusil jste SIM jineho operatora?
Wayne_ce4you (199)|27.7.2005 13:03
[QUOTE="RStein"]1) Neinstaloval jste nejakou aplikaci, ktera pridava SMS filtr?

2) Zkusil jste SIM jineho operatora?
[/QUOTE]

Neinstaloval jsem žádnou aplikaci. Prostě jeden do jednoho dne to bylo OK a druhý den už to vázlo

SIM jiného operátora bohužel nemám, ale je to dobrá připomínka. Někoho schrastím.