Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaky MP3 Player, ktery se da ovladat prstem? Playlisty apod?

bigworld (11)|26.7.2005 00:08
Zdravím,
Neznáte někdo nějaký dobrý MP3 přehrávač který by se pohodlně ovládal prstem a ne stylusem? Vytvaření playlistů ovladaní apod? A parada by byla kdyby po zapnutí hned začal pokračovat kde přestal atd. Děkuji za rady nic se mi nedaří najít a WMP se mi moc nezamlouva. Dekuji
Surgical (2364)|26.7.2005 03:01
MortPlayer v konfiguraci Car je uzpusoben pro ovladani prstem. Jinak je toi vubec skvely kousek freewaru spolu s ostatnima Mortovyma utilitkama doporucuji nahlednout na
Mortovy stranky
bigworld (11)|26.7.2005 14:51
Dík tento vypadá v pohodě! Spousta nastavení, docela super, doporučuji. Pokud znáte někdo ještě něco lepší sem s tím, ale myslím,že tento je No.1!
beecher (9270)|26.7.2005 14:56
Vypada to hezky, ale proc to nezvlada WMA? :?
bigworld (11)|26.7.2005 15:11
Jo je to parada! WMA jsem netestoval a ani me to netrapi. Spis je parada, ze podporuje OGG. Mensi minus vidim v tom ze neumi AAC+ jinak fakt super vec.
Surgical (2364)|26.7.2005 16:33
Hm zaclenit podporu WMA asi neni problem technicky, spis licencni bych si troufnul tipnout.
*.mp3 (vyrobeny pomoci lame enkoderu pochopitelne) a *.ogg jsou opensourcovy, takze je -li Mort Player deklarovan jako freeware. tak se asi s MS nebude chtit moc potykat a uz vubec ne na pravnickem poli....
Zdenek Malinsky (9781)|26.7.2005 18:24
[QUOTE="Surgical"]...doporucuji nahlednout na
Mortovy stranky[/QUOTE]Není nutné - máme je i zde v sekci freeware tady:)
Doporučuji prohlédnou celou sekci. Leckdy narazíte na jednoduchou utilitku zdarma, které funguje lépe než velký a drahý komerční soft.