Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WinMobile Torrent

TheMelin (1642)|25.7.2005 22:05
Máte někdo tento soft? Stáhl jsem a zkouším, ale nevím jak ho rozchodit. Může někdo poradit? Zde je popřípadě možnost stáhnout trial verzi.
mistm (477)|27.7.2005 14:14
a muzu vedet k cemu torrent na pda? :) to mi pripada naprosto smesny
d.devil (44)|7.8.2005 19:16
K cemu torrent?Kdyz pro nic jineho tak treba kvuli hudbě.Narychlo jsem odcestoval a nenahral si zadnou hudbu na ukraceni dlouhych veceru ve svete.Tak jsem otravoval kamarada at mi neco hodi na ftpko a taky nemel vsechno.Na to torrent muze byt dobry.
Kdyby teda fungoval.Taky se mi ho nedari rozjet.
mistm (477)|7.8.2005 22:01
[QUOTE="d.devil"]K cemu torrent?Kdyz pro nic jineho tak treba kvuli hudbě.Narychlo jsem odcestoval a nenahral si zadnou hudbu na ukraceni dlouhych veceru ve svete.Tak jsem otravoval kamarada at mi neco hodi na ftpko a taky nemel vsechno.Na to torrent muze byt dobry.
Kdyby teda fungoval.Taky se mi ho nedari rozjet.[/QUOTE]

nechat bezet pda nekde pripojeny k netu na stahovani cehokoli je podle me kravina - baterie, misto na disku + pda ma mit clovek v kapse, ne na stole. Pro me tedy pda rozhodne neni nahradou desktopu (ale asi protoze mam notebook)
Maaarty (49)|7.9.2005 16:45
Co treba nechat PDA jet pres noc a stahovat si veci treba na prenosny disk nebo 1GB SD card. V noci mam neomezený internet a se spustenym pocítacem toho moc nenaspím. Takové PDA me urcite budit nebude :-). A nebo ve skole. Mame tam Wi-FI a internet 10MB/s.Si PDA klidne strcím do kapsy a az vylezu ze skoly tak budu mít kotel nastahovaného.
A dalo by se toho urcite najít hodne.
Kája_oldd (759)|7.9.2005 19:43
Mno tak to nevím, ale praxe s torrenty a zkušenosti s pda, nezdá se mi zrovna toto býti nápadem nejlepším, i když proč ne. Každopácně, že máte ve škole wi-fi tipuji díky anténě na střeše neznamená, že jej chytíte v PDA, nehledě na chráněnou síť;) Navíc mám obavu, že se může státi, jako u mé eMulky, už nevím esli bug, bo je to normální, ale zabrala mi 20GB(!) na HDD, v době, když jsem stihl stáhnout sotva 500MB souborů...zajímavé, tak nevím co čekat od tohohle:D
yasmeene2 (794)|7.9.2005 20:30
To je proto, že eMule si vytvoří prázdný obraz těch souborů o stejné velikosti a pak do něj postupně doplňuje data - např když dám stahovat sedm filmů tak se mi hned na disku oběví sedm souborů velkých 700 mega..

Win torrent mi funguje. Co máš za problém?
Kája_oldd (759)|7.9.2005 20:46
Mno chci se ujistit, že si nedělá také obrazy, ale u torrentů, pravda, to jsem se sekl:D
TheMelin (1642)|7.9.2005 21:31
S torrentem nemam zadnou zkusenost. Jedine co jsem kdysi mel na PC bylo DC++. Jestli by jsi si nasel chvilku, mohl by jsi napsat takovy strucny navod kde co nastavit aby to jelo. Chtel bych to zkusit, ale nevim si s tim rady. Dekuji
yasmeene2 (794)|8.9.2005 01:01
Princip torentu je jednoduchý. Existujou stovky stránek, kam lidí nahrávají torenty (malé soubory s koncovkou .torrent) a na těch stránkách se dá vyhledávat, např www.legaltorrents.com. Těch stránek jsou stovky, spousta z nich s "nelegálním" obsahem, takže bacha! :o) No a když už jsi našel nějaký zajímavý torrent tak si ho stáhni do pda (mívají tak 20-100kb) a tam tento soubor otevři programem win torrent. Toť vše

Jinak princip torrentu je takový, že někdo na webovou stránku "zasadí" svůj torrent (např nové album své posttraumaticko-psychsugestivní kapely) a ostatní od něj pomocí klienta downloadují, přičemž další lidé stahují i ty části které jsi už sám stáhl, a stejně tak ty od nich stahuješ části které oni mají a ty ještě ne. Pokud dosáhneš 100 procent stává se z tebe automaticky "seeder", dokud program nevypneš, nebo neodstraníš torrent z listu. Klientů pro pc je hrozně moc, já osobně používám ABC (another bittorrent client)
Maaarty (49)|8.9.2005 15:21
[QUOTE="Kája"]Mno tak to nevím, ale praxe s torrenty a zkušenosti s pda, nezdá se mi zrovna toto býti nápadem nejlepším, i když proč ne. Každopácně, že máte ve škole wi-fi tipuji díky anténě na střeše neznamená, že jej chytíte v PDA, nehledě na chráněnou síť;) Navíc mám obavu, že se může státi, jako u mé eMulky, už nevím esli bug, bo je to normální, ale zabrala mi 20GB(!) na HDD, v době, když jsem stihl stáhnout sotva 500MB souborů...zajímavé, tak nevím co čekat od tohohle:D [/QUOTE]

Proc bych se nemohl pripojit pres PDA ke skolní Wi-Fi? Sem myslel, ze kdyz se nekdo pripojí s notebookem tak i já se muzu pripojit s PDA. Nebo se mýlím? Jinak máme ve skole ochranu filtrování MAC. Ale nekde jsem se docetl ze lze snadno zjistit MAC PDA a tu potom nadiktuji spravci site a ten se mi postara o pristup do site.
Kája_oldd (759)|8.9.2005 15:28
Mno, já nefím, je nutné mít rozvedený ethernet pomocí wi-fi, tak sem se obával, že škola je sice připojená, ale jen s veknem;) Mno a není standartem, aby si někoho nechali tahat torenty, tak mne to jen napadlo;)