Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spuštění vypnutého PDA po vložení do kolébky

jeenik_ce4you (375)|25.7.2005 20:21
Mám ipaq 2210 a vždy když jsem jej vložil do synchronizační kolébky, třeba i ve vypnutém stavu, tak se mi přístroj sám zapnul a začla synchronizace. Teď najednou ve vypnutém stavu synchronizace nezačne, přístroj je stále ve vypnutém stavu, když jej zapnu manuálně, tak opět normálně synchronizuje. Vyhovoval mi předchozí stav, neporadí někdo jak to vrátit?
RStein (2012)|26.7.2005 13:59
Active Sync, menu Tools, polozka Options, zalozka Rules, zaskrtnout Open ActiveSync when my mobile device connects
beecher (9270)|26.7.2005 14:08
Hm, tim to nebude...
Prave jsem to vyzkousel a PDAcko se pri odskrtnute volbe stejne probudilo... ;)
RStein (2012)|26.7.2005 14:15
Jo jo, mne se MDA II take pripoji pokazde, ale vim, ze u nekterych zarizeni tato volba dela problemy...
Takze jsem ji napsal jako prvni radu, abychom nehonili hned duchy;)
beecher (9270)|26.7.2005 14:28
Aha...
Njo, pokud to nepomuze, tak pak bych zkusil zalohu PDA, HR. Tim zjistime, jestli je to v PDA ci nikoliv...
Paklize to pak zacne fungovat, tak obnovit a zjistit, co bylo naposledy (spise od te doby, kdy to prestalo chodit) instalovano a pokud nebude podezrely ani jeden SW, tak pak si bude nekdo muset vzpomenout, co kde nastavil... :)
Paklize to nebude fungovat na cistem PDA, tak to bude velmi zajimave...

Mne jeste napadlo... Mate ted pripojenou nabijecku do kolibky?
daww (687)|26.7.2005 21:46
Nikde se nepíše co předcházelo tomuto stavu. Tedy jestli to přišlo samo od sebe nebo po nějakém zásahu. Píšu to proto, že se mi přestalo MDAčko probouzet po flashnutí na WM2003SE. Beru to jako fakt a musím ho vždy po vložení do kolébky probudit. Se systémy 2002 i 2003 se spouštělo samo po vložení do kolébky.
To beecher: nabíječka by na to neměla mít vliv. Jediný rozdíl bez nabíječky je v tom, že se zařízení po synchronizaci a případné záloze samo vypne.
jeenik_ce4you (375)|27.7.2005 08:17
nejsem si vědom, že by něco předcházelo, prostě jsem se vrátil z dovolený a najednou se to nespouští... hard reset jsem provedl, ale ozkoušel jsem to až s nainstalovaným backupem, takže ještě zkusím hard reset a pak to hned vložit do kolíbky...
kolíbka je nabíjená ze sítě...
tu položku v rules mám samozřejmě zaškrtnutou...
jeenik_ce4you (375)|27.7.2005 08:27
takže ani hard reset s úplně vyčištěným PDA od všeho software nepomůže!!!! :(
beecher (9270)|27.7.2005 10:04
Mrzute... Zkusil bych jeste preinstalovat ActiveSync (odebrat, nainstalovat)...
jeenik_ce4you (375)|27.7.2005 12:49
bohužel mám už ozkoušeno, že to nefunguje na stanici doma i v práci, na obojím to předtím fungovalo, obávám se, že přeinstalování nepomůže...
jeenik_ce4you (375)|27.7.2005 14:05
co je zajímavé, nevím jestli to může souviset, ale objevil se mi na pda adresář s názvem Network, který se tváří jako by to byla přídavná paměť, i ta ikonka má jiný tvar (jako má ipaq filestore, CF card, SD card)... nemůžu se jí zbavit, neporadí někdo? nejde ani zformátovat, ani neobsahuje žádná data
daww (687)|8.8.2005 20:16
Bude to asi v PDA, protože na stejném AS a NB kde se mi MDA I neprobudí se mi MDA III v pohodě probouzí :(