Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Která aplikace se mi pořád snaží konektovat k netu?

libor_m (1026)|25.7.2005 13:57
Najednou mi nějaká aplikace začala blbnout a chce se neustále konektovat k netu přes BT foun. Protože mám na cihle BT vypnuté, tak to pořád hází chybové hlášky. Už jsem prohledal všechna nastavení všech softů, které by to mohli dělat, ale na nic jsem nepřišel. Existuje nějak soft, který by kontroloval (logoval), které aplikace se snaží konektovat k netu?
Pavlucha (1496)|25.7.2005 14:05
No, spíš napiš, co tam máš nainstalovaný :D

Všeobecně: počasí, RSS, možná i pošta ... jo a ještě se podívej, jestli nemáš v ActiveSync (v cihle) nastavenou synchronizaci se serverem.
GeorgeCZ_ce4you (141)|25.7.2005 16:43
Me napriklad zlobi GPRS pripojeni od instalace Pocket Weather. Nedokazu v tom nastavit, aby se nesnazil pripojit sam a jakmile se jednou GPRS rozpoji, tak nejde znovu spojit dokud nevypnu a nezapnu radio.
libor_m (1026)|26.7.2005 11:47
Tak jsem to znovu celé prošel a asi to bude ten Pocket Weather. Snažil jsem se ho nastavit pouze na manuální aktualizace. Tudíž:

Update Rate: 23h 00 m
If Update fails, wait: 23h 00m
Expire current conditions after: 3
Automatic updates to update: Nothing
Manual updates to update: Weather+Map
Restrict automatic update times
Start automatic updates 0h 0m
End automatic updates: 0h 0m
libor_m (1026)|26.7.2005 11:50
Opakování matka moudrosti. Teď na to znova čučím a koukám, že v záložce "Comms" je následující nastavení:

Internet Access Configuration/Status
Use Connection Manager - yes
Auto update on connection - yes
Force a connect when not available - yes

Tak na tohle jsem nepomyslel, problém jsem hledal v záložce "Update". Tak to testnu a pokud to bude OK, tak je vyřešeno. Díky za nakopnutí :D
GeorgeCZ_ce4you (141)|26.7.2005 13:02
[QUOTE="libor_m"]Opakování matka moudrosti. Teď na to znova čučím a koukám, že v záložce "Comms" je následující nastavení:

Internet Access Configuration/Status
Use Connection Manager - yes
Auto update on connection - yes
Force a connect when not available - yes

Tak na tohle jsem nepomyslel, problém jsem hledal v záložce "Update". Tak to testnu a pokud to bude OK, tak je vyřešeno. Díky za nakopnutí :D [/QUOTE]

Ja rovnez dekuji. Jen je dobre vedet, ze PW 1.00.14 BETA tu polozku nema a 1.00.17 BETA uz ano :-)
hybo (3107)|26.7.2005 17:18
no, ma ji i starsi verze.... ;)
GeorgeCZ_ce4you (141)|26.7.2005 22:52
[QUOTE="hybo"]no, ma ji i starsi verze.... ;) [/QUOTE]

1.00.14 ji nema a nebo nekde uplne jinde. V zalozce comms jsou nahore jen 2 zaskrtavatka.
Ne ze by na tom nejak zvlast zalezelo :-)
hybo (3107)|27.7.2005 07:32
[QUOTE="GeorgeCZ"][QUOTE="hybo"]no, ma ji i starsi verze.... ;) [/QUOTE]

1.00.14 ji nema a nebo nekde uplne jinde. V zalozce comms jsou nahore jen 2 zaskrtavatka.
Ne ze by na tom nejak zvlast zalezelo :-)[/QUOTE]

a staci zrusit uzivani connection manageru a uz se nepripojuje automaticky ;)