Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA III a zmizení zástupců ve složce

Václav Endler (96)|25.7.2005 13:09
Nejdříve jsem nainstaloval PocketKim na kartu. Bohužel se mi v programech nevytvořila ikona pro spouštění. Vytvořil jsem tedy zástupce ve start menu->Programy výborně objevila se, ale po softresetu zmizela. Vytvořil jsem tedy ve výše uvedené složce složku "navigace" a umístil zástupce tam, bohužel situace se opakovala. Rozhodl jsem se k Hardresetu a nainstaloval PK do cihly. Zástupce se vytvořil sám, ale po SR opět zmizel. Co s tím nevím, kontaktoval jsem Tranis a tady cituji odpověď :
[QUOTE]Vasi pripominku s mizeni ikony z menu start i z programu jsme jiz take resili. Po konzultaci s nekolika zakazniky jsme dosli k zaveru, ze se nejedna o problem instalacniho programu, ale nejspis operacniho systemu a to z toho duvodu, ze se tento problem vyskytuje nejen u programu PocketKiM, ale i u jinych. A to i v pripade, ze si vytvorite odkaz na program sam! Tento problem vznika pouze na vami uvadenem pristroji T-mobile III WM 2003 SE. Dekujeme za pochopeni.[/QUOTE]
Založil jsem nové téma, protože se to netýká jen PocketKimu. Jedná se o některé free programy ze ce4you.
Pavlucha (1496)|25.7.2005 13:11
Jakou máš lokalizaci?
aaischa (660)|25.7.2005 13:18
je to tak taky sem ten problem mel.. a mam jen jedine reseni, neni nejlpsi ale beha zarucene.. je trba preflashovat mda III na rom 1.40 ktera obsahuje novejsi verzi windows mobile 2003 se... je to zaruceny..rom mam ja a par lidi kterejm sem ji naflashoval nebo doporucil a ja i oni si ji vychvalujem pce vychytava i dalsi drobnosti, a s ni se uz mda ani neseka ci samo neresetuje.. ale bohuel zaruka..kdyz mda umre tak je pozde ale jinak se da rom zazalohovat a kdykoliv vratit
aaischa (660)|25.7.2005 13:20
[QUOTE="Pavlucha"]Jakou máš lokalizaci?[/QUOTE] jenom tak mimo ja nikdy lokalizaci nepouzival ani malou ani velkou a delalo to stejne..
Václav Endler (96)|25.7.2005 13:38
Díky Pavlucho, mluvil jsem s Moravia Consulting www.moravia-consulting.cz o problému vědí a asi za měsíc by měla být utilitka, která by dokázala tento problém řešit. Slíbili jí umístit na ce4you.;)