Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

7. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, srpen 2005, Pizzeria LaPalma

Zdenek Malinsky (9781)|24.7.2005 22:54
Kdy: sobota 13. 8. 2005 14:00 - 23:00 hod.

Kde: Ristorante • pizzeria • kaffeterria • La Palma, Na Hrázi 32, 180 00 Praha 8 - Palmovka

Odkazy:

LaPalma

Mapa a kontakty

PPS - diskuze k minulým pražským srazům

Pro místa neznalé a mimopražské:
Pojedete-li MHD, volte metro. Křižovatka na Palmovce je rozkopaná a tramvaje jezdí oklikou. Tedy: metro-trasa B-stanice Palmovka. Přijedete-li směrem z centra, dáte se po vystoupení vpravo, tedy ve směru jízdy (výstup směr ulice Na Hrázi nebo parkoviště P+R, nikoli Divadlo Pod Palmovkou nebo tram). Projdete turnikety a dáte se doleva, opět směr ulice Na Hrázi nebo parkoviště P+R. Když se dostanete až na ulici, je to právě Na Hrázi, kde bydlel spisovatel Bohumil Hrabal. Na zdi metra je nakreslený s několika kočkami. Přímo proti vám je prodejna s autopotřebami a barvami a po pravé ruce hlídané parkoviště a za ním, na rohu ulice, je hledaná budova. Na zahrádce uvidíte jasně žluté deštníky-slunečníky firmy Rauch.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Zvu všechny registrované i neregistrované přátele ce4you.cz na již 7. pražský sraz.

Přijďte všichni, kdo můžete! Dozvíte se spoustu novinek a fint "jak na to", čekatelé si ověří co ano a co ne, proberete problémy se svými miláčky, které se v diskuzi třeba špatně řeší, prodiskutujete nákup nového příslušenství atd. Při vynikajícím jídle a pití si také užijete spoustu legrace.


Wi-Fi síť i zásoba prodlužovaček a zásuvek s kvalitním pražským střídavým proudem 230 V je již nachystána.



EDIT:
Termín sobota odpoledne myslím vyhovuje většině místních i mimopražských účastníků. Občas se setkám s povzdechem, že někomu sobota nevyhovuje, že jezdí na víkend mimo Prahu. Pokud by vám vyhovoval spíše termín v pátek od 17 nebo 18 h., napište mi SZ (předmět PPS). Pokud by byl větší zájem, mohl by se termín přesunout.
Zdenek Malinsky (9781)|7.8.2005 14:46
Tak se nám to opět blíží.:))

Poslední dobou se hodně ptáte, jakou GPS a navigaci pořídit. Prosím proto ty, kteří ví, že nyní v sobotu na sraz do Prahy přijdou, mají GPS + navigační systém a hlavně jsou ochotni ho případným zájemcům ukázat, zda by toto mohli zde napsat. Děkuji


Zatím se ozval pouze jeden člověk, kterému by vyhovoval páteční termín PPS, takže termín sobota 14-23 h. zůstává i nadále nezměněn.
karlic (707)|7.8.2005 19:35
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Prosím proto ty, kteří ví, že nyní v sobotu na sraz do Prahy přijdou, mají GPS + navigační systém a hlavně jsou ochotni ho případným zájemcům ukázat, zda by toto mohli zde napsat.[/QUOTE]
Já sice v sobotu makám, ale tak v 16 hodin bych tam mohl být (Dorte nalož bejka :) )
Zájemcům předvedu Smartmaps navigator, Pocketkim 3, TomTom 5.1 CZ.
Vemu i BT GPS, takže pokud někdo bude chtít kromě simulace také reálnou akci, tak si mě může i s navigací povozit v nějakém pěkném fáru :))
dort (1212)|7.8.2005 19:38
bejk je naložen :cool: , neb jiná svíčková než bejčí mi nesmí přes práh ;)

jinak budu tu mít CF + BT GPS od Haicom, takže není problém předvést ;)
cyrda_ce4you (37)|8.8.2005 18:35
Nazdarek chlapy.. mozna i nejaka zeno;-)
Byl byste nekdo schopnej z majitelu Dell Axim X50v mi prepalit to cedecko s hrama? Asi? Jsem take jeho stastny majitel a pochopitelne ho mam, ale bohuzel mi prislo zlomene. Pokladam za jednodussi, nez se s nima tahat o vymenu, ze mi ho proste nekdo z vas skopsi a ja ho potom pozvu na pivo.
Zkousel sem Dellovsky stranky, ale tam sem to nevidel, tak pripadne kdyby to bylo nekde tam, prosim o link, jestli ne Prepalte mi prosim nekdo to Cedecko jak je tam Emigmo a Extreme stunt Car. ....
Ozvete se mi nekdo at sme dohodly a nebo at pak nemusim zvat celou hospodu na pivo;-)
Prijdu na sraz nekdy k drivejsimu terminu, tzn. kolem ctvrty uz bych tam mel byt.. max. do sedmi.
Doufam, ze se nekdo najde a ze se sejdem....

cus bus.... autobus

Cyrda;-)
Pinochio (424)|9.8.2005 19:19
Tak jste mě zase jednou překecali nebo spíše jsem se rozhodl vydat do dortovny.
Dorazím tak lehce po čtvrté.

Potřebuji porovnat hx2410 a rx3715 tak doufám že tam budou oba tyto stroječky.
Zdenek Malinsky (9781)|9.8.2005 19:32
No, to Ti nezaručím.
Doufám, že dorazíš i s příslušenstvím a tím nemyslím tu tvou vyhlášenou prodlužovačku ;)
Pinochio (424)|9.8.2005 19:34
Příslušenství bohužel odjíždí v pátek domů, možná jí překecám aby zůstala, ale spíše ne.
Prodlužku kovovou už bohužel nemám :? .
beecher (9270)|9.8.2005 22:29
3715 tam mozna dorazi, ale o 2410 jsem neslysel...
beecher (9270)|13.8.2005 17:33
Takze je nas tady "pozehnane"... :D

- dort
- beecher
- hajekm
- cyrda
- karlic
- Jiri02
- selskyrozum
- Ded
- a jeden Symbianista s N7710... ;)
99tky (156)|13.8.2005 19:40
.... .uz se ritim take :-). Jen co protru oko.
cyrda_ce4you (37)|14.8.2005 02:50
to tech fotek moc nejni??.....
cyrda_ce4you (37)|14.8.2005 06:00
napadlo me, ze jeste okomentuju ten sraz...

teda panove.. tolik lidi pohromade jsem snad jeste nevidel. Jeste ze tam dort ma tak velkou zahradku a vynesli nam destniky neste na chodnik, jinak bysme se tam snad ani nenarvali;-) A takovejch zenskejch sem ani necekal, ze budou mit zajem o elektroniku.
Lasane dobry... vinko povzbuzujici, skoda, ze jsem nemohl vydrzet az do konce a potkat dalsi davy lidi... musel sem na tuhle party, ktera uz ted taky trochu umira.

Odnesl jsem si celou knihovnu.. a cestou domu jsem dal par kapitol z Murphyho zakonu.... jestli nekdo dokaze poradit jak zmenit fonty na cestinu, poradte prosim - rubstituce prazdneho ctverecku za ř mi nedela problem, ani lomitka za š..ale kdyz je tam te diakritiky moc, dela to kupodivu velky problmy zjistit co tam je vubec napsany. Sejdou-li se dve a vice slov takto zapsanych za sebou.. dokaze to totalne menit vyznam vety:-)

jakoukoli radu vitam
Zdenek Malinsky (9781)|14.8.2005 13:49
Škoda, že jsem nebyl (nemusím být pokaždé), ale rockový festival 200 m od domu byl lákavější. Whisky, ženy, rock `n` roll.:yes:
Doufám, že jste se dobře pobavili a kromě jídla a nápojů načerpali i nějakou užitečnou informaci. ;)
Zdenek Malinsky (9781)|14.8.2005 14:09
:!: UPOZORNĚNÍ:!:
Protože se v září bude konat "velký sraz" 2. - 4. v Kochánově (u Světlé nad Sázavou), další PPS bude až v sobotu 15. října 2005 na obvyklém místě v obvyklou dobu. Budete včas informováni. Více informací a odkazy najdete vždy v mém podpisu.

K tomuto i dalším PPS diskutujte prosím dále zde. Děkuji.