Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Bluetooth Tools

tribiani (95)|24.7.2005 15:34
Používám tenhle prográmek pro komunikaci s GPS, protože bez něj mi to nechodilo. Všechno funguje správně, ale vadí mi, že když někomu zavolám nebo volá někdo mně, tak to zapne automaticky BT. Má s tim někdo zkušenosti, jak by se tohle dalo někde zakázat. A ještě jestli nevíte, na co jsou ty dvě přepínatelný ikonky připomínající baterky.
dík
SikiKH (7)|31.7.2005 09:32
To bych taky rad vedel, jak to automaticky zapinani BT vypnout :/ Nema to cenu ani vypinat, kdyz clovek dost vola :(

Ja bez tohodle softu nemohl ani pouzit ActiveSynch pres BT :) Nyni slape v pohode.

Jakou ikonu presne myslis ?
tribiani (95)|1.8.2005 19:45
už sem to zjistil..tu ikonku hodin musíš mít zaplou, tak aby byla bílá. Sice se BT taky zapne, ale po chvili se automaticky vypne..ty baterky mi jsou pořád záhadou..
beecher (9270)|2.8.2005 07:00
1. Proc vypinate BT? Setrite baterii? :D
2. Ty baterie jsou "energeticke profily", lze s tim prepinat za jak dlouho se vypne PDA a nastaveni podsviceni...[QUOTE]The two battery icons on the right side let you switch between two profiles for auto power off of the PDA and the back light. For example you may switch to the second mode and adjust the settings to "always on" and "never switch back light off". Thereby you can switch the PDA with one simple to "always on" when you are in your car and want to use GPS navigation.[/QUOTE]
tribiani (95)|2.8.2005 13:44
sice to je jen pár procent, ale taky dobrý, ale hlavně o blikající diodu míň v noci..
peterpan (19)|21.6.2006 21:51
Skoda, ze pri vyberu u serioveho profilu u me neni zadny volny port zobrazen. Nevite nekdo proc? Proste je tam jen prazdne rolovaci menu. ,) Neni jeste nejaka utilita na zobrazeni vyberu com portu pri pouziti ms stacku? Dik!