Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 31

Téma: Dell 50v nebo hp hx4700

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Ahoj mam prosbu, jem v Kanade (dlouhodobe) a vaham mezi Dell 50v (cca 660 CAD - 13200 Kc) a hp hx4700 (cca 710 CAD - 14200 Kc) - poradte vyhody a nevyhody jednotlivych zarizeni. Dekuji predem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

osobne HP 4700, ale ver, ze po mne prijdou dalsi s Dellem, pak zase s HP a nekdo Ti poradi i Loox 720...nakoec se rozhodnes sam a budes spokojen i tak...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Co tohle?
    Jěště před 14 dny bych radil HP, ale po pročtení problémů tohoto modelu (jako novinka v září i teď po update ROM) - viz.diskuze zde a s ohledem na výhodnou nabídku jsem, ač "hápéčkovej", koupil Dell a maximální spokojenost, maximální stabilita. Skoro neznám ani SR. Navíc je Dell v USA i Kanadě levnější, možnost dokoupit Care Pack (výměna kus za kus při poškození). Já ho kupoval v akci s baterií navíc zdarma, 2 r.zárukou a upgrade na w2k5 zdarma. Z HP bych jedině bral trošku větší a nepatrně lepší displej (znatelný rozdíl jen v přímém porovnání). Proti iPAQ 4150 jsem čekal zlepšení, ale tolik moc jsem nečekal.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

čti, hledej, porovnávej - nikdo Ti nedokáže jednoznačně poradit "best" zařízení ( každý má své preference ) - a hlavně si je nejprve vyzkoušej jak Ti sednou do ruky, neb mně HX vždy maličko "tlačilo" :-(

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

ja se rozhodoval uplne stejne dal jsem prednost dellu, protoze se mi libi design, libi se mi D-pad (to na hp je prisernost), libi se mi akcelerator

x nelibi se mi, ze nam usb host a vydrz baterie (koupil sem si externi nabijec, takze vyreseno) - to je asi vse co mi vadi

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

1. Jak rekl Hybo, clovek se musi rozhodnout sam.
    2. Budes mit jednodussi vyber, Looxe v CAN nesezenes...
    3. +- zarizeni dle meho
    Hx4700
    + brilantni display v podani barev
    + vetsi baterie na startu
    - touchpad
    - ergonomie

Dell X50v
    + rychlost
    + ergonomie
    + joystick (D-pad)
    - baterie (doporucuji koupit tu extended baterii)

Njo, recenze a diskuze jsou tady na ce4you.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Už sis vybral? DELL, že? No já ti poradím HX4700. Má větší display a ja bytelné. A problémy, na které naráží Zdenek Malinský jsou mi vzdálené, já s hápěčkem žádné nemám. Přesvědčil jsem tě? Doufám, že ne. Opravdu si přečti obě recenze, namaluj si na kus papíru, co od cihly očekáváš, co na ní chceš provozovat za soft a pak se rozhodni. Ale na takto obecný dotaz jinou odpověď nedostaneš.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Taky řeším podobný problém. Po proštudování tuny materiálu, tuny příspěvků zde na fóru jsem omezil výběr na VGA zařízení (HP, DELL). VGA protože se občas potřebuju napojit na Intranet na server a překontrolovat naplánované úlohy popřípadě vyřešit průšvihy což obnáší obvykle editace DBF a kontrola XLS a TXT. S tím mě napadají otázky:
    1) nikde jsem nenašel nic o připojení přes VPN. Existuje nějaký SW který se na to dá použít?
    2) od našich ITáků jsem se dozvěděl že u PDA mají problém v komunikaci s Lotus Notes. Co je na tom pravdy a jak se tedy dá synchronizovat PDA s Notesama?
    A teď méně pracovní. Chtěl bych využívat PDA i v autě. Jak jsem si přečetl, tak s navigací není problém (BT GPS). Vzhledem k tomu, že přítelkyni pouštim často za volant, tak jsem nervozní že nemůžu používat zrcátka. Tedy:
    3) dá se PDA použít jako zobrazovací jednotka?
    4) existuje BT kamera nebo je vhodnější použít WiFi, nebo kabel?
    5) jak je to s jejich napájením, cenama a ostatníma hloupostma okolo?

Taky jsem četl něco o tom, že by měla být uvedena na trh Nokia 770, což by na tyto věci bylo možná nejvhodnější..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

1. VPN se tady na tady na foru resilo nekolikrat, treba zde
    2. Lotus Notes synchronizovat samozrejme zde, ale je nutna podpora programu tretich stran, napr. Intellisync...
    3.-4. A nebude jednodussi a levnejsi si pridelat na clonu na miste spolujezdce velke zrcatko, jak to maji napr. ucitele autoskoly?
    5. Staci se podivat po obchodech, ktere prodavaji PDAcka a prislusenstvi...
    6. Nokia 770 ma byt uvedena na trh, ale pokud se nepletu ne v CR...

Registrace
    Feb 2007

Kup Dell a vítej v klubu
    U mě zvítězil celosvětový servis výměnným způsobem do 24 hodin

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Tak jsem v klubu objednal jsem Della + 2200 Ah baterku + pouzdro - vse za 700 CAD + pitoma GST (DPH) 7% bude pry do Aug 10, 2005. Dnes jsem si koupil v akci SD Sandisk 1 GB za 96 CAD (1 CAD = 20 Kc). Poradte co jeste prikoupit. Diky Lukas.
    Jinak jsem si dnes koupil Motorolu V551 abych mel propojeni na GPRS. Stala me -30 CAD (tj. byla zadarmo a jeste mam slevu 30 cad na volani).

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Hezké pouzdro, mobil sis už koupil, ale nevím, jak je to tam s EDGE, UMTS apod., to jsi snad vyřešíš sám. Co dál: určitě fólii na displej-lesklou či matnou (dle potřeby) např. Brando, HP BT klávesnici, GPS, multifunkční stylus (např.Martin Fields), BT myš Think Outside., paměťovou kartu...
    Koukni po netu (i web Dellu) a navštiv nějakou prodejnu s PDA, uvidíš, co všechnu NUTNĚ potřebuješ. Oni ti prodavači už něco vnutí.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zdeno, pouzdro a pametovku uz ma...

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Folii jsem si objednal od Dellu - 10 pack, mobil umi GSM Quadband, GPRS, Bluetooth a EDGE - tady je s mobilama problem, meco jako GPRS nonstop meznaj, platej se i prichozi hovory, MMS neznaj, SMS pouzivaj jen Evropani a Asijci, EDGE neexistuje a par kilometru za mestem se stejne pouzivaji satelitni telefony - jinak ziji v Alberte a je tu nadherne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No, jak to tak posloucham, to jsme na tom s mobilnimi komunikacemi v tom nasom Bananinstane jeste celkem dobre...

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vyber pda medzi hx4700, dell x51v, N770, c550, uni a dalsie
    Od dodger_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-01-2008, 20:06
  2. Dell X51v nebo FSC Pocket Loox C550 ? - přístroj s VGA
    Od Ladabu v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-11-2006, 23:27
  3. Loox 720 nebo Dell X51v
    Od Alešák v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-11-2005, 08:21
  4. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 15-12-2004, 21:22
  5. FS PL 720 nebo HP IPAQ hx4700
    Od skautik_ce4you v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 08-09-2004, 08:24